Kefen giyip dolar saçıp hortumladılar!

Kefen giyip dolar saçıp hortumladılar!
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda yargıya müdahaleye tepkiler çığ gibi büyüyor.
Memleketin dört bir yanından yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda yargıya müdahale edilmesine, hırsızlığa tepkiler çığ gibi büyüyor. Toplumun her kesimi yolsuzluğa ve rüşvete tepkili. Bugün Kamu Sen de Yolsuzluklara ve rüşvete tepkilerini farklı bir şekilde gösterdi.
 
Kamu Sen üyeleri  Ankara Sakarya Caddesi'ndeki mitingde farklı bir eylem gerçekleştirdi. Kamu Sen üyeleri kefen giyip ayakkabı kutularından uzanan hortumlara bağlanarak protestoda bulundu.
 
Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yaptığı konuşmada yolsuzlukları açığa çıkarıp, sorumlularından hesap sormanın herkesin namus borcu olduğunu belirterek, "Memur, emekli ve aileleriyle birlikte 20 milyon vatandaşımızın bir yıllık bütçesini, bir kalemde yandaşa ihale olarak verenlere, 'Hırsıza değil memura bütçe yap' demek hepimizin namus borcudur. Bugün , iktidarın koltuğunun altına saklananların, şahsi menfaatleri için hırsıza, yolsuzluk yapana prim verenlerin değil yürekli olanların günüdür. Yargıdan kaçanların, milyonların vicdan mahkemesinde yargılandığı gündür" ifadesini kullandı. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com