KEKA Afyonkarahisar'da Toplanacak

KEKA Afyonkarahisar'da Toplanacak
Merkezi Kütahya'da olan ve Afyonkarahisar, Manisa, Kütahya ile Uşak illerini kapsayan “Kuzey Ege Kalkınma Ajansı” 2010 yılı 6. Yönetim Kurulu toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe başkanlığında Afyonkarahisar il

Merkezi Kütahya'da olan ve Afyonkarahisar, Manisa, Kütahya ile Uşak illerini kapsayan “Kuzey Ege Kalkınma Ajansı” 2010 yılı 6. Yönetim Kurulu toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe başkanlığında Afyonkarahisar ilinde gerçekleştirecek.
Merkezi Kütahya'da olan ve Afyonkarahisar, Manisa, Kütahya ile Uşak illerini kapsayan “Kuzey Ege Kalkınma Ajansı” 2010 yılı 6. Yönetim Kurulu toplantısı Kuzey Ege Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe başkanlığında 14.07.2010 Çarşamba günü saat 11.00'da Afyonkarahisar ili Oruçoğlu Thermal Resort Otelde yapılacak
14 gündem maddesinin görüşüleceği toplantıda Genel Sekreterlik bünyesinde çalışma birimleri kurulması, Çalışma birimleri arasında işbölümü yapılması, Çalışma birim başkanlarına vekalet edecek uzmanların belirlenmesi, Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak İllerinde kurulan Yatırım Destek Ofislerinde görevlendirilecek personel sayısının belirlenmesi, Yatırım Destek Ofislerinde vekaleten görevlendirilecek koordinatörlerin belirlenmesi, Vekaleten görevlendirilecek çalışma birim başkanları ile yatırım destek ofisi koordinatörlerinin ücretlerinin belirlenmesi, 2009 yılı Ajans Faaliyet Raporu, 2010 Haziran ayı Gelir-Gider Cetveli, Ajans çalışanlarının performanslarının değerlendirilmesi, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ile işbirliği protokolü imzalanması ve bu konuda Yönetim Kurulu Başkanına yetki verilmesi konusu görüşülerek karara bağlanacak.
Bir sonraki toplantı tarih ve saatinin belirleneceği toplantı Dilek ve temenniler ile sona erecek.
Toplantıya; Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa, Uşak Valileri, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları katılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com