KEKA, bilgilendirme toplantılarına bugün başlıyor

KEKA, bilgilendirme toplantılarına bugün başlıyor
KEKA, Teknik Destek Programına bugün Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısı ile başlayacak. Toplantıya, Kütahya ili merkezi ve ilçelerinden 100'e yakın kamu, meslek örgütü, sivil toplum kuruluşu ve üniv

KEKA, Teknik Destek Programına bugün Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısı ile başlayacak. Toplantıya, Kütahya ili merkezi ve ilçelerinden 100'e yakın kamu, meslek örgütü, sivil toplum kuruluşu ve üniversite temsilcisinin katılması bekleniyor.
Kuzey Ege Kalkınma Ajansı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kuzey Ege Kalkınma Ajansına destek almak üzere başvurulması halinde Ajans'ın, destek talep eden kurumlara iki haftalık süreleyle uzman görevlendirileceği duyruldu.
Yapılan yazılı açıklamda şu ifadelere yer verildi:
'Kuzey Ege Kalkınma Ajansı Ekim ayı Teknik Destek Programı başvurularını 1 Kasım 2010 saat 17.00'a kadar kabul etmektedir. Detaylı bilgi ve başvuru formuna Ajans internet sitesinden www.keka.org.tr erişilebilmektedir. Program kapsamında, Kuzey Ege Kalkınma Ajansına destek almak üzere başvurulması halinde Ajans, destek talep eden kurumlarımıza iki haftalık sürelerle uzman görevlendirebiliyor.
Teknik Destek Programı, 19 Ekim 2010 Salı günü saat 14.00'da Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısı ile kurumlarımıza tanıtılacak. Toplantıya, Kütahya ili merkezi ve ilçelerinden 100'e yakın kamu, meslek örgütü, sivil toplum kuruluşu ve üniversite temsilcisinin katılımı beklenmektedir.'
Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerini kapsayan TR33 Bölgesi'nde faaliyet gösteren Kuzey Ege Kalkınma Ajansı (KEKA), kurumlara yönelik Teknik Destek Programına başladığı ifade edilen yazılı açıklamda; Kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, mahalli idare birlikleri, meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, meslek okulları ve araştırma enstitüleri gibi kurum ve kuruluşlara yönelik olarak gerçekleştirilecek teknik destek programı kapsamında, söz konusu kurumların AB fonları başta olmak üzere, Kalkınma Ajansı fonları ve diğer tüm ulusal ve uluslararası destek programlarına proje yazabilme ve bu kaynaklardan yararlanabilme yeterliliklerinin arttırılmasının amaçlandığıda kaydedildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com