KEKA, Manisa'da Toplanacak

KEKA,  Manisa'da Toplanacak
Kütahya Merkez olmak üzere Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak İllerini kapsayan Kuzey Ege Kalkınma Ajansı'nın Yönetim Kurulu toplantısı Manisa ilinde yapılacak.

Kütahya Merkez olmak üzere Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak İllerini kapsayan Kuzey Ege Kalkınma Ajansı'nın Yönetim Kurulu toplantısı Manisa ilinde yapılacak.
25 Temmuz 2009 tarih ve 27299 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Bazı Düzey 2 Bölgelerinde Kalkınma Ajansları Kurulması Hakkında Bakanlar Kurulu Kararı”na göre Düzey 2 Bölgesi TR33'de Kütahya Merkez olmak üzere Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak İllerini kapsayan Kuzey Ege Kalkınma Ajansı'nın Yönetim Kurulu toplantısı Manisa ilinde yapılacak.
30.09.2010 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar uyarınca Yönetim Kurulunun 2010 yılı 9. toplantısı 21.10.2010 Perşembe günü saat:14.00'de Manisa Anemon Otel' de Yönetim Kurulu Başkanı Manisa Valisi Celalettin Güvenç başkanlığında yapılacak.
Yapılacak olan toplantıda, bir önceki Yönetim Kurulu Toplantısını müteakip gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirme, Revize edilmiş 2010 yılı Çalışma Programının Yönetim Kurulunun onayına sunulması, Ajansın Organizasyon yapısındaki değişiklerin Yönetim Kurulunun onayına sunulması, İletişim ve Tanıtım Stratejilerinin Yönetim Kurulunun onayına sunulması, Ajans Logosu'nun DPT'ye gönderilmek üzere Yönetim Kurulunun onayına sunulması, bir sonraki toplantının yer, tarih ve saatinin belirlenmesi görüşülecek.
Toplantıya; Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak Valileri, Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları katılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com