Kelepçeli Seks Partisinde Bende Vardım!

Kelepçeli Seks Partisinde Bende Vardım!
Roberto Carlos eski takımı Fenerbahçe'yi bombaladı. Brezilyalı futolcunun hedefinde yönetim vardı...

"O otele gittik (kelepçeli parti), başkan görüntüleri almış. Tek tek çağırıp soruyor, “Orada mıydın?” 'Hayır' diyen olursa, CD'yi gösteriyormuş.

"Para cezası verdiler bize ama bu cezaları kimse ödemedi."

"Aziz Yıldırım, benim babam değil. Ne yapacağıma karışamaz. Başkan gibi değil baba gibi davranıyordu. Özel hayatımıza karışıyordu."

Bu çarpıco sözler Roberto Carlos'a ait. Hürriyet gazetesinden Feridun Niğdelioğlu Corinthians'ta forma giyen eski Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos ile röpartaj yaptı.

Brezilya'ya giden Niğdelioğlu, Corinthians antremanını takmip etti ve ardından Carlos ile bomba bir söyleşi yaptı. İşte o açıklamalar:

HERKES AZİZ YILDIRIM'I BEKLİYOR

"TÜRKİYE'de bana göre Fenerbahçe de, diğer kulüpler de amatör zihniyetle yönetiliyor. Ben Türkiye'de çok mutluydum aslında. Kalmayı çok istedim. Ama amatörce yönetim tarzı, maaşların geç yatması, sürekli gerilen ortamlar, Başkan ve yöneticilerin tavrı beni çok üzdü. Sürekli Başkan'ın (Aziz Yıldırım) onayını bekledik. Bir arkadaşımız eşi için uçak bileti almayı beklerken yaşadığı gerginlik bir sonraki maça yansıdı. Bunları hep yaşadık. Ben kendim alıyordum biletlerimi. Bu gerginliği yaşayan arkadaşlarımı gördükçe hiç istekte bulunmadım. Bir şey için karar verilmesi gerekiyor, tüm birimler Aziz Yıldırım başkanı bekliyor.

EVET ODELDEYDİM

BİZ köle değiliz. Herkesin kendine göre bir hayatı var. Bir dönem çok konuşulan o malum konu (lüks otelde kelepçeli seks partisi) gündemimizden düşmedi. Biz oyuncular olarak o olayı yaşadık, tepkilerini gördük, konu kapandı. Ertesi gün normal antrenmanlarımıza ve maçlarımıza baktık. Suçlanan, lider olarak adlandırılan arkadaşlarımız oldu. Ben bu konuyu hiç takmadım. Ta ki, Başkan'ın, oyuncu arkadaşlarımı çağırıp otele giriş çıkışlarımızı, kral dairesine giriş görüntülerimizi gösterdiğini duyana dek. Başkan direkt, “Sen orada mıydın?” diye soruyormuş, “Hayır” diyen olunca CD yi koyup, “Bak sen de oradaymışsın” diyormuş. Bir kere, bu davranış çok yanlış. Para cezaları kesildi; komik rakamlardı. Bu rakamları kimse ödemedi zaten. Başkan beni çağırıp kasettekileri göstermedi nedense. Konu kapanmalıydı ama yanlışa devam edildi.

Evet o otel odasında toplandık. Neyi ispat edebilirler ki? İçeride belki de arkadaşlarla oturduk çay, kahve içtik. Hadi farklı bir şey olduğunu ispat etsinler!

BEN DE BAZI HİKAYELER BİLİYORUM

BEN ve arkadaşlarım da bazı hikayeler biliyoruz. Bu konuşma ile bu konuya noktayı koyuyorum. Ben de mi çıkıp Başkan ile ilgili bildiğim hikayeleri anlatayım. Ben bu işlere karışmam. Herkesin özel hayatı kendine. Başkan'ın da doğal olarak kendisini ilgilendirir özel hayatı. Ama ben bir gün çıkıp bunu ne medyada ne de başka bir yerde tartıştım. Aslında bir ara o oteli özel görüntülerimizi kulübe ve başkana verdiği için dava edecektik. Sonra işi unuttuk antrenmanlarımıza baktık.

ZİCO HANÇERLENDİ

ZİCO bana göre çok başarılıydı. Alacağı para, ağabeyi konusunda Başkan ile yaşadığı tartışma ve son olarak sabah erken gelip akşam geç vakitlere kadar çalışması istenince ipler koptu. Bana göre Zico, Aragones ve Daum'dan çok daha farklı bir isimdi. Ancak takım içinde bazı arkadaşlarımız gerektiği kadar destek olmadı. Arkasında duran olmayınca ve destek görmeyince ipler koptu. Bence Zico değil o dönem Fenerbahçe kaybetti. Zico kalsaydı, ondan sonra gelen iki antrenöre de bu kadar tazminat verilmez, Zico'nun yapacağı transferlerle çok daha ileri gidebilecektik. Belki ben de kalırdım ve futbola vedamı Fenerbahçe'de yapardım.

DAUM'A İKİYÜZLÜ SUÇLAMASI

BEN oynadığım hiçbir takımda yedek kalmadım. Birkaç amatörce yaşanan olayın ardından, Daum'un benimle sürekli seviyormuşçasına konuşması ancak arkamdan başka davranmasına çok üzüldüm. Yedek kalmayı hiç istemedim. Bu gibi sıkıntılar ve ödemelerdeki gecikmelerde olunca, ayrılmaya karar verdim. Daum'un bir gün sıcak, bir gün buzdağı gibi davranması da bu kararımda etkili oldu. Ayrıca, takım içinde yaşanan iniş çıkışlardan herkesin etkilenmesi beni de yıprattı."

GALATASARAY'A DA BEŞİKTAŞ'A DA GELİRİM

Bir yıl daha Corinthians'ta kaldıktan sonra ABD'ye gidip 1.5 yıl da burada oynayacağını ve arkasından antrenörlüğe başlayacağını belirten Brezilyalı yıldız, “Galatasaray'da, Beşiktaş'ta ya da Trabzonspor'da da çalışabilirim 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com