Kemal Kılıçdaroğlu Ne Demek İstedi?

Kemal Kılıçdaroğlu Ne Demek İstedi?
CHP lideri Kılıçdaroğlu mitinglerde yaptığı ana.. ve angus gaflarını canlı yayında açıkladı...

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Zongukdak ve Balıkesir mitinglerinde yaptığı ana.. ve angus gafları için canlı yayında bir açıklama yaptı.

Miting alanında Başbakan'ı eleştirirken yarım bıraktığı 'ana..' sözüyle ve 'angus' gafıyla bir anda eleştirilerin odak noktası olan Kılıçdaroğlu, neden böyle bir çıkış yaptığını CNN Türk'te canlı yayında gazeecilere açıkladı.

BAŞBAKAN ANNESİNİ KULLANIYOR
'Anarsan ana..' sözüyle tartışmaları başlatan Kılıçdaroğlu bu sözünü neden tamamlamadığını ise şöyle açıkladı: "Ayağını denk al diyecektim ama bir tehdit olarak anlaşılmasından korktuğum için cümlemi yarıda kestim. Oradaki yarım kalan ana.. kelimesi ise anarsanı tekrar ederken yarım bıraktığımız için oldu. Benim anneler konusunda ne kadar duyarlı olduğu herkes bilir. Herkesin annesi herkes için kutsaldır. Anneler konusunda çok duyarlıyım. Hiç kimsenin yakınıyla akrabaıyla ilgili söz kullanmadım. Başbakan siyasette herşeyi kullanıyor. Aleviliği kullanıyor, annesini kullanıyor" dedi.

Kılıçdaroğlu, Balıkesir mitinginde kullandığı 'angus' sözünü kimin için kullandı tartışmalarına ise; "Miting alanında atılan bir slogan vardı Ben de siz angusun kim olduğunu biliyorsunuz dedim" dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com