Kenan Evren kolunu kırdı!

Kenan Evren kolunu kırdı!
Kenan Evren'in 2 gün önce kolunun kırıldığı öğrenildi.

12 Eylül davasının başlamasına saatler kala bir numaralı sanık Kenan Evren'in kolunu kırdığı bilgisi geldi. Daha önce bypass olan Evren, son olarak Ankara GATA'da kalın bağırsak ameliyatı olmuştu. Sindirim sistemindeki bir sorun nedeniyle operasyon geçiren Evren'in bu yüzden ilk duruşmaya katılması beklenmiyordu. Avukatları dolaşım sorunu tedavisi gören Evren'in duruşmalara katılamayacağını savunuyor, müdahiller ise bu tespitin Adli Tıp tarafından yapılmasını istemişti.

Davanın başlamasına bir gün kala Kenan Evren'in bu kez de elinin kırıldığı bilgisi geldi. Davanın 1 ve 2 numaralı sanıkları Kenan Evren ile Tahsin Şahinkaya'nın sağlık sorunları nedeniyle duruşmalara katılmayacakları bildirilmişti. Kenan Evren Ankara, Tahsin Şahinkaya ise İstanbul'da bulunuyor.

Avukatından açıklama geldi

Avukat Bülent Acar, Kenan Evren’in kaldığı hastanede düşerek, kolunu kırdığını açıkladı.

12 Eylül Davası’nın başlamasına bir gün kala davanın bir numaralı sanığı, dönemin Genelkurmay Başkanı ve 7. Cumhurbaşkanı Emekli Orgeneral Kenan Evren’in düşerek kolunu kırdığı ortaya çıktı. Konuya ilişkin soruları yanıtlayan Evren’in avukatı Bülent Acar, müvekkilinin hastanede düşerek kolunu kırdığını söyledi. Acar, Evren’in kolunun kırıldığı bilgisini ailesinden aldığını belirterek, yarın yapılacak olan duruşmaya müvekkilinin katılıp katılmayacağına ilişkin adli tıptan beklenen sağlık raporunun henüz gelmediğini ifade etti. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com