"Kendimi her zaman ezik hissettim"

"Kendimi her zaman ezik hissettim"
Birçok erkeğin imrendiği bir hayat yaşayan aktör Leonardo DiCaprio, kendinden pek memnun değil.

Dünyadaki en ünlü aktörlerden biri olsa da “Titanik” filminin bebek yüzlü yıldızı Leonardo DiCaprio, kendisini hiçbir zaman eksiksiz hissetmiyor.
 
Bir dergiye verdiği röportajda samimi bir şekilde kendini anlatan ünlü aktör, açıklamaları ile konuşuluyor. ABD basınından Huffington Post sitesinde yer alan habere göre DiCaprio, şöhreti hiçbir zaman garanti olarak görmüyor.
 
Röportajında şöhretin kendisine kolay gelmediğini itiraf eden 38 yaşındaki aktör, bu yüzden hiçbir zaman bir karakteri canlandırma ya da bir filmin parçası olma fırsatını kaçırmıyor.
 
Tüm dünyada milyonlarca kadın hayranı olsa da aktör, kendini hiçbir zaman harika hissetmiyor. "Kendimi her zaman ezik hissettim, çünkü kıyafetlerim yeterince güzel değildi, ya da saçım yeterince iyi görünmüyordu. Dolayısıyla bazı yerlere adım atmak, bu kariyer benim için büyük ikramiyeyi kazanmak gibiydi" şeklinde DiCaprio devam ediyor: "Her zaman o anda elime gecen fırsat için şanslı olduğumu düşündüm ve duruma, eğer bunun için elimden gelenin en iyisini ortaya koymazsam, deli gibi çalışmazsam bu harika fırsatı harcamışım gibi baktım. Bu beni her zaman daha ileri götürdü."
 
Haberde DiCaprio’nun kendini epey ileri götürdüğünün ortada olduğu yorumu yapılırken, döneminin en iyi filmlerinde rol alan aktörün yer aldığı filmler arasında “Göklerin Hakimi”, “Köstebek” gibi unutulmazlar da var. “Titanik” ise ünlü aktörün herkesin hafızasına kazındığı en ünlü filmi…
 
Birçok Oscar ödülü alan filmle ilgili DiCaprio, ününe ün katan filmle ilgili, "Şöhretin ne olduğunu anlamıyordum, hit bir film nedir anlamıyordum, Titanik’in diğer hit filmlere göre ne kadar hit bir film olduğunu anlamıyordum. Bana yol gösterecek ve herkes beni izlerken nasıl normal davranacağımı anlatacak kimse yoktu" şeklinde konuştu.
 
Bar Rafaeli, Gisele Bundchen gibi dünyanın en güzel kadınlarıyla ilişki yaşayan aktör bu durumun ilişkilerini de etkilediğini ekledi.
 
DiCaprio "6 ay uzakta çekimde olmak ilişkiyi sürdürmeye pek yardımcı olmuyor" dedi. (CTK)
 
Gazeteport

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com