"Kendimizi şampiyon addediyoruz"

"Kendimizi şampiyon addediyoruz"
Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Kiğılı, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Kiğılı, SkyTürk360'a konuştu.

Kiğılı, futbol takımının performansı ve tutuklı yargılanan başkan Aziz Yıldırım'ın Mayıs ayındaki kongrede takınacağı tutum ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İlk olarak takımın durumuna değinen tecrübeli yönetici; "Biz play-off'un sonunda kendimizi şampiyon addediyoruz. Şu anda toplam 9 maçımız var ve 9 maçta 27 puan toplayacağımıza inancımız tam. Bir de Türkiye Kupası var ve çok uzun zamandır taraftarımız bu kupaya hasretti." dedi.

Aziz Yıldırım'ın, kongrede aday olup olmayacağı konusunda Kiğılı; "Bizim tek bir başkanımız var. Şu anda da başkan ve mazeretli olarak toplantılara katılamıyor. Tahmin ediyorum tekrar başkanlığa adaylığını koyacak. Normal şartlar altında adaylığını koymaması için bir engel yok ve yeni bir yönetim kadrosu oluşturacak. Ben bu kadroda olur muyum bilmiyorum. Görev sürem 3 yılın sonunda bitti. İşlerim yoğun, yaşım ilerliyor ve Feneriumlar'dan sorumluyum. Ben dışardan da yardımcı olurum. Bunun için başkandan müsade isterim." şeklinde konuştu.

Abdullah Kiğılı ayrıca, sorumlusu olduğu lisanslı ürün satışları ve Fenerium mağazaları için ise; "Feneriumlar'ın alt yapısını çok iyi kurduk. 3 yıl önce göreve geldiğimizde kadın çeşidimiz azdı ve stat 50 bin kişi dolu olunca 7-8 bin civarında kadın taraftarlarımız stada geliyorlar ve inanılmaz bir güzellik, keyif katıyorlar. Yani bu da stadın %15'nin kadın taraftarlarımızdan oluşması demek oluyor. Kıyafetleriyle saç modelleriyle inanılmaz bir keyif katıyorlar ve erkek seyircilere güzel bir örnek teşkil ediyorlar. Böyle bir taraftar kitlesine sahip olduğumuz için çok mutluyuz." diyerek sözlerini noktaladı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com