"Kendisi Türk futboluna benden daha fazla..."

"Kendisi Türk futboluna benden daha fazla..."
Abdullah Avcı, Bursaspor'u ziyaret etti.

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve ekibi Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'ni ziyaret etti. Başkan İbrahim Yazıcı, Genel Sekreter Recep Bölükbaşı, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve teknik ekip ile Özlüce Tesisleri'nde bir araya gelen Avcı'ya, yeni görevinde sonsuz başarı dilekleri iletildi.

ERTUĞRUL SAĞLAM: "DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK"

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Avcı ve ekibinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Abdullah hoca bizden bir önceki jenerasyondan. Futbolun dili dünyası aynı. Futbolun içinde hemen hemen herkes çok kısa sürede dost olabiliyor. Biz teknik direktörlük kursunda Abdullah hoca ile hep partner olduk. Konuları hep beraber çalıştık. Kanat varyasyonu ve ortaları bitirme çalışmasını çok çalışmıştık. Bizim arkadaşımızın bu konuma gelmesi bizleri çok mutlu etti. İnşallah bu adım Türk futbolunun geleceği için milat olur. Biz kendilerine sonuna kadar güveniyor ve inanıyoruz. Bundan sonraki dönemde kendimi işimize odaklanırken Türk futbolunun gelişmesi adına kendilerine destek olmak. İnşallah bundan sonraki dönemde ilişkilerimiz artarak devam edecek ve hep beraber Türk futbolunu daha üst seviyelere çıkartacağız" dedi.

ABDULLAH AVCI: "ERTUĞRUL SAĞLAM VE EKİBİNİN FUTBOLA KATKILARI ARTARAK DEVAM EDİYOR"

A Milli Teknik Direktörü Abdullah Avcı ziyarette yaptığı konuşmada Ertuğrul Sağlam ve ekibinin Türk futboluna önemli hizmetlerinin olduğunu ve katkılarının artarak devam edeceğini belirterek, "Ertuğrul hocamıza duygu ve düşünceleri için ekibim adına çok teşekkür ediyorum. Biz zaten kendisiyle arkadaş ve dostuz. Antrenörlük kurslarında hep beraber olduk. Bağlantımız hiç kopmadı. Arkadaşım, kardeşim, meslektaşım. Bursaspor'un şampiyonluğunda Ertuğrul hocanın ve ekibinin çok önemli katkıları oldu. Türk futboluna çok büyük hizmet yaptılar. Bundan dolayı ilk duygum Ertuğrul Sağlam'ın yanına gelip ziyaret etmekti. A Milli Takım Teknik Direktörlüğü için gündemde ikimizin adı dolaşıyordu. Kendisi Türk futboluna belki benden daha fazla hizmet edecek. Biz bir şeyler yapacağız. Belki bizden sonra Ertuğrul Hoca ve ekibi bayrağı devralacak. Hem oyuncular hakkında bilgi almak, hem de Samsunspor maçını izlemek üzere Bursa'ya geldik" diye konuştu.

Milli maçların Bursa'da oynanması konusunda ise son derece olumlu baktıklarını ifade eden Avcı, "UEFA kriterlerine uyan stadyumlarda milli maçları oynamak istiyoruz. Futbol şehri olan tüm kentlerimizde maç yapmayı düşünüyoruz. Takvime göre yerler belirlenecektir" şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com