Kendisini Hz.İsa İle Kıyasladı!

Kendisini Hz.İsa İle Kıyasladı!
Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Köln'ün kalecisi Faryd Mondragon, takımı ve kendisi arasında son günlerde yaşanan sıkıntılar nedeniyle düzenlediği basın toplantısında kendisini Hz. İsa ile kıyasladı.

Alman Kölner Express ve Bild gazeteleri bu olayı skandal olarak nitelerken, Mondragon'un düzenlediği basın toplantısında, ''Kendimi sırtımdan hançerlenmiş hissediyorum. Hz İsa da sinsi bir ihanete maruz kalmıştı'' ifadelerine yer verdiler.

Kolombiya milli takımına tekrar çağrılması sonrasında yaşanan spekülasyonlara cevap verme amacıyla basın toplantısı düzenleyen ve 20 dakika boyunca İspanyolca konuşan Mondragon'un, gazetecilerden soru almaması Alman medyasını daha da kızdırdı.

FC Köln Teknik Direktörü Zvonimir Soldo, milli maçlar nedeniyle verilen arada ABD'ye giden ve Kolombiya Milli Takımının davetine gideceğini açıklayan Mondragon'u, Dortmund maçında yedek soyundurmuştu.

Soldo, Mondragon'un 20 yaşında olmadığını ve bu seyahate anlam veremediğini belirtmişti.

Mondragon ise milli takıma tekrar çağırılmasına karşı gelen çevreleri eleştirerek, ''Onlar bana değil ülkeme saygısızlık yapıyorlar'' ifadelerini kullanmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com