Kendisini Otomobile Kilitleyip Ölmek İstedi!

Kendisini Otomobile Kilitleyip Ölmek İstedi!
Aksaray'da 45 yaşındaki Hikmet Ö., otomobiline binip kapıları kilitledikten sonra tabancasını başına dayayıp ateşledi.

Kanlar içinde kalan Hikmet Ö., polisin taş ve kürekle camları kırıp, kapıyı açmasıyla çıkarıldı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Hikmet Ö.'nün durumunun ağır olduğu belirtildi.

Olay, bugün saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Hikmet Ö., dün akşam evinde birlikte alkol aldıkları arkadaşı 27 yaşındaki İsmail Ç.'nin evine giderek, 3 cep telefonu ve 7 bin lirasının kaybolduğunu söyledi. ”Para ve cep telefonlarımı aldınız, geri verin” diyen Hikmet Ö.'ye, arkadaşı, para ve cep telefonlarını görmediğini söyledi. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. İsmail Ç., evine girip '155 Polis imdat' telefonunu arayıp yardım istedi. Polisin geldiğini gören Hikmet Ö. otomobiline binip kapıları kilitledi. İsmail Ç.'nin gözaltına alınmasını isteyen Hikmet Ö., başına tabancasını dayadı. Hikmet Ö.'nün yaklaşık 1.5 saat süren çabaya rağmen ikna olmaması üzerine İsmail Ç. gözaltına alındı.

TABANCAYI ATEŞLEDİ

İsmail Ç.'nin gözaltına alındığını gören Hikmet Ö. de otomobilin içinde başına dayadığı tabancayı ateşledi. Kanlar içinde kalan Hikmet Ö., polislerin taş ve kürekle camları kırıp kapıyı açmasıyla çıkarılarak ambulansla Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hikmet Ö.'nün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Gözaltına alınan İsmail Ç. polise verdiği ilk ifadesinde, 'Arkadaşlarım, Mustafa, Murat, Ömer ve ben dün akşam Hikmet Ö.'nün evinde toplandık. Birlikte alkol aldık. Daha sonra ayrıldık. Bugün evime gelip, cep telefonu ve paralarını aldığımızı söyledi. Ben de görmediğimizi belirttim. Hikmet'in para ve telefonlarından haberim yok. Hikmet Ö. ile yaklaşık 6 ay önce tanışmıştık” dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com