Kent Hastanesi'nin ilk bebeği...

Kent Hastanesi'nin ilk bebeği...
Kütahya Özel Kent Hastanesi'nde ilk doğum gerçekleştirildi. Kütahya'da geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Kent Hastanesi'nde önceki gün ilk bebek dünyaya geldi. Kütahya Özel Kent Hastanesi'nde ilk doğum gerçekleştirildi. Kütahya'da geçtiğimiz günl

Kütahya Özel Kent Hastanesi'nde ilk doğum gerçekleştirildi. Kütahya'da geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Kent Hastanesi'nde önceki gün ilk bebek dünyaya geldi.

Kent Hastanesi'nde Mesut ve Haver'den olma Zafer Gıcıroğlu adında bir erkek bebeğin dünya geldiğini açıklayan Özel Kütahya Kent Hastanesi Başhekimi Dr. Adnan Bağcı, çok mutlu olduklarını belirterek: 'Hastanemizi geçtiğimiz günlerde hizmete açtık. Şimdi de hastanemizde ilk bebeğimiz de sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Bebeğimiz dünyaya gözlerini çok sağlıklı bir şeklide açtı. Bebeğimiz 3,5 kg ağırlığında ve 50 cm uzunluğunda' şeklinde mutluluğunu dile getirdi.
Çok rahat bir doğum yaptığını belirten anne Hever Gıcıroğlu; 'Benim doğumumu gerçekleştiren ve çocuğumun dünyaya gelmesine vesile olan Dr. Volkan Aksakkalı'ya, doğumdan sonra çocuğumun ilk kontrollerini yapan Dr. Meryem Yüksel'e, Başhemşire Gülcan Bayram'a, bizimle hep ilgilenen Başhekim Dr. Adnan Bağcı'ya ve bütün hastane personeline çok çok teşekür ediyorum' dedi.
Bebeğin babası Mesut Gıcıroğlu, çok mutlu olduğunu çocuğunu dünyaya getiren Kent Hastanesi personeline teşekkür ettiğini dile getirerek; 'Bu hastanede dünya gelen ilk bebeğin benim çocuğum olması beni son derece mutlu etti. Çünkü Kent Hastanesi son derece modern cihazlarla donatılmış bir hastane ben gönül rahatlığı ile eşimi ve çocuğumu hastane personeline teslim ettim. Eşimin ve dünyaya yeni gelen çocuğumun son derece sağlıklı olması ve emin ellerde olması beni çok sevindiriyor. Hastane yönetimine çok çok teşekür ediyorum' şeklinde duygularını dile getirdi.
Zafer bebeğe, Kütahya Özel Kent Hastanesi yönetimi tarafından küçük altın takıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com