Kent Kart kuyruğu

Kent Kart kuyruğu
ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA KULLANILAN KART43 OTOBÜS KARTI ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU

ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA KULLANILAN KART43 OTOBÜS KARTI ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU


Kütahya'da şehir içi ulaşımda kullanılan Kart43 kartlarını yenilemek veya yeni kart çıkarttırmak isteyen öğrenciler Kart43 bürosu önünde uzun kuyrukların oluşmasına neden oluyor. Hemen her işlemlerini kuyrukta bekleyerek yaptıran öğrenciler ise durumdan şikayetçi.
Okulların açılması ve üniversiteye yeni başlayan öğrencilerin bir an önce kart 43 alma telaşı da uzun kuyruklar oluşmasına neden oluyor. Sonunda kartını alanlar derin bir 'oh' çekse de bazılarının çilesi bir süre sonra yeniden başlıyor.
Kent kart firması tarafından kişiselleştirilmiş toplu ulaşım kartlarının almak isteyen öğrenciler bu işlem için kart 43 büroları önünde uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalıyor. Oluşan kuyruklar nedeniyle zaman zaman gergin anlar da yaşanıyor.
Yaşanan sıkıntının farkında olduklarını bildiren Kart 43 yetkilisi ise sabah 09.00 akşam 20.00 saatleri arasında öğlen yemeği arasına bile çıkmadan tam gün çalıştıklarını bildirdi. Üniversitede bünyesinde de bir büronun çalıştığını ifade eden firma yetkilisi bu durumun yaklaşık bir hafta daha süreceğini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com