Kenti yaşam parklarıyla donatıyorlar

Kenti yaşam parklarıyla donatıyorlar
Gediz ilçesinde, belediye tarafından kentte gezen vatandaşların dinlenmesi amacıyla içinde kameriyeler bulunan yaşam parkları yaptırılıyor.

Gediz ilçesinde, belediye tarafından kentte gezen vatandaşların dinlenmesi amacıyla içinde kameriyeler bulunan yaşam parkları yaptırılıyor.  Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, gazetecilere, kent hayatının verdiği stresten kurtulmak isteyen vatandaşlar için yeşil alan ve dinlenme yeri hazırlama çalışmalarına önem verdiklerini söyledi.   Uluoymak Mahallesi'nde Kurtuluş İlköğretim Okulu yanı ve Kızıltepe Mahallesi'nde 286 Sokak'ta yapımı tamamlanan yaşam parklarındaki kameriyelerin vatandaşlar arasında büyük ilgi gördüğünü ifade eden Saraoğlu, şunları kaydetti:
''Şehirlerde yaşayan vatandaşların sosyal hayatlarına renk katmak, onların dinlenmelerine ve huzur bulmalarına imkan sağlamak yerel yönetimlerin asli görevlerindendir. Bu amaç üzerine yürüttüğümüz projelerimiz içerisinde her mahalleye bir yaşam parkı çalışmamız halen devam etmektedir. Yeni yaşam parklarına koyduğumuz kameriyeler büyük ilgi görüyor. Kameriyeli yaşam parklarını kentimizin tamamında yaygınlaştıracağız.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com