Keramika Seramik Satış Mağazası açıldı

Keramika Seramik Satış Mağazası açıldı
Madencilik ve seramik sektöründe yıllardan bu yana faaliyet gösteren Keramika Seramik kendi üretimi olan seramikleri Kütahya halkına direk ulaştırmak için Atatürk Bulvarı Otogar karşısında fabrika satış mağazasını geçtiğimiz gün açtı.

Açılışa Rıza Güral, Nesrin Güral, Güral Porselen İcra Kurulu Üyesi Naci Pekcan, Kütso Genel Sekreteri Mücahit Kahraman,  Yılmaz Delen, Nihat Delen çok sayıda davetli ve iş adamı katıldı. Açılışın ardından gazetemize açıklama yapan firma sahibi Necati Ünal şunları söyledi: “Keramika Seramik, 1972 yılından bu yana madencilik alanında faaliyet gösteren Ünsa Madencilik A.Ş. Tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Ürün portföyüne sofra eşyaları ile başlayan firmamız, kurulduğu ilk günden bu güne kalite ve çeşitliliğine önem vermiş, modern teknoloji ve ekipmanlarla üretilmesi mümkün olan en yeniyi ve en iyiyi tecrübeli ellerde şekil vererek yüksek kalitede öncü ürünler üretmektedir. Keramika Seramik, uluslar arası pazarların taleplerini izleyen sektöründeki yenilikleri yakalayan, çağdaş çizgiye, modaya uygun, güçlü tasarım ekibiyle en iyi kaliteyi elde etmeye çalışmakta ve bu konuda önem taşıyan alt yapı çalışmalarıyla gerekli hassasiyeti göstermektedir. Bu fabrika satış mağazamız ile Kütahyalı hemşehrilerimize daha yakın olacağız. Onlara Keramika Seramik ürünlerinin kalitesini ve tasarımlarındaki farklılığı, geniş ürün yelpazemizle sunmayı planlamaktayız.” dedi.
Dualar edilerek açılışı gerçekleştirilen Keramika Seramik Fabrika Satış Mağazası Atatürk Bulvarı Otogar karşısında faaliyet gösterecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com