Kerem Tunçeri boşanıyor

Kerem Tunçeri boşanıyor
6 yıl önce görkemli bir düğünle dünya evine giren Kerem-Tuba Tunçeri çifti olaylı bir şekilde ayrılıyor.

Milli basketbolcu Kerem Tunçeri’nin eşi Tuba Tunçeri boşanma davası açtı. Tuba Tunçeri dava dilekçesinde, İstanbul’un üst düzey ailelerinden birine mensup olduğunu vurgulayarak şu şekilde konuştu: “Evliliğin ilk dönemlerine kadar vasat bir sporcuydu. İlk günden beri bekâr bir erkek gibi yaşadı. Evlilik kurumuna özen göstermedi. 2 yıl neredeyse evine hiç gelmedi. Bu yaşam tarzı başka bir duygusal ve fiziksel ilişkisinin ürünüydü. Detaylar ‘gayri ahlaki yaşam prensiplerini’ ortaya koyacağı ve Türk sporu adına yakışıksız olacağı için daha fazla açıklama yapmıyorum. Sürekli ‘Boşanmak istiyorum’ diyordu. Bu baskı sonucu depresif bir ruh haline girdim. Doktor tedavisi gördüm.”

"BANKA HESABIMI BLOKE ETTİ"

Kerem Tunçeri’nin geçtiğimiz temmuz ayında alkollü olarak eve gelip kendisini dövdüğünü, bu nedenle karakolluk olduklarını da iddia eden Tuba Tunçeri, kocası Kerem Tunçeri'nin banka hesabına imzasını taklit ederek bloke koydurduğunu da öne sürdü. Tuba Tunçeri, 2 milyon TL manevi tazminat talebinde bulundu.

"ŞAMPİYONLUKLAR YAŞAMIŞ BİR SPORCUYUM"

Kerem Tunçeri de karşı boşanma davası açtı ve dilekçesinde iddialara cevap verdi: “Vasat bir sporcu değilim. Şampiyonluklar yaşadım. 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’nda son saniyede attığım turnike ile Türkiye’yi Dünya Şampiyonası finaline taşıdım ve Türk Milleti’nin gönlünde unutulmaz bir yer edindim. Çalışma hayatını da kendi iradesiyle sona erdirdi. Ünlü ve milli bir sporcunun eşi olmanın gururunu ve keyfini maddi ve manevi olarak sürmüştür.”

"YAŞAMIMI TEHDİT EDİYOR"

Gayri ahlaki yaşadığım ve banka hesaplarında imzasını taklit ettiğim iddiaları iftiradır. Hukuki haklarımı saklı tutuyorum. Evlilik birliğinin devamı için elimden gelen tüm çabayı göstermeme rağmen kişilik haklarını, onur ve haysiyetini zedeleyen, üstelik gelinen noktada yaşamını tehdit eden tutum ve davranışlara daha fazla katlanamayarak ortak evden ayrılmak zorunda kaldım. Boşanmamızı ve tazminat miktarının reddini talep ediyorum.”(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com