Kestane balı ile mucizeye hazır olun!

Kestane balı ile mucizeye hazır olun!
Başbakan Erdoğan'ın formda olmasının sırrı aslında altın çilek meyvesi değil kestane balı karışımı olduğu ortaya çıktı...

Başbakan Erdoğan'ın yoğun seçim maratonunda sağlıklı ve formda olmasının sırrının aslında altın çilek meyvesi değil kestane balı karışımı olduğu ortaya çıktı. Altın çilek meyvesiyle bağışıklık sistemini güçlendiren Erdoğan'ın formda kalmasının sırrıda kestane balı karışımı.

Bu haberin ardından araştırmalarımız üzerine İstanbul'da ISO 9001 Kalite ödülü ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Ödülleri alan Alka Grup isimli firmanın Alka Form adlı zayıflamaya yardımcı ürününü incelemeye aldık. Sibutramin (kimyasal) içermediğine dair rapor alan, Bakanlık İzini ile üretilen ve Hijyen testlerinden geçirilerek satışa sunulan Alka Form, sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin ilgi odağı oldu.

Kestane Kapsülü, Kestane Balı Karışımı ve Form Çayını içeren bir set halinde sunulan Alka Form, etkili formülünün yanı sıra aldığı ödüller ve sahip olduğu belgeler ile de forma girmek isteyenlerin ilk tercihi haline geldi. Alka Form'un içerisinde sinameki, kestane balı, meyan kökü, melisa, kişniş gibi doğal bitkilerden oluşan bir formül var. Bu bitkiler kestane balı karışımı ile karıştıktan sonra iştah kesici ve tok tutucu özelliği taşıyor. Bu sayede formda kalınabiliyor ve zayıflamanıza da büyük ölçüde katkı sağlıyor. Ayrıca kestanenin tok tutucu özelliği de zayıflatmada büyük rol oynuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com