Kibariye Hacı Oldu Ama..

Kibariye Hacı Oldu Ama..
Hac ziyaretini gerçekleştiren Kibariye, sahneye çıkmaya devam edecek mi?..

Hac dönüşünde bir açıklama yapan sanatçı, "Ölümlü dünyada Allah'ın izniyle hac ziyaretimi gerçekleştirdim. Allah her Müslüman'a bu mübarek yolculuğu nasip etsin. Halim vaktim ve sağlığım yerindeyken farz olan bu kutsal vazifemi yerine getirdim. Rabbime bana da nasip ettiği için şükrediyorum.

Tüm dünyadan, 80'den fazla memleketten gelen farklı dilden, ırktan insanlarla kardeşçe her türlü dünyevi kimliklerimizden arınarak ibadetimizi yaptık" dedi.

KİBARİYE SAHNELERİ BIRAKACAK MI?
Kibariye, hac dönüşü kendisine en çok "Sahneleri bırakacak mısınız?" sorusunun yöneltildiğini ifade ederek, "Biz aile olarak zaten kutsal değerlere saygılı ve belirli bir yaşam çizgisi olan insanlarız. Ben hayatımı, ekmek paramı, tüm ailemin ve çocuğumun nafakasını sahnelerden kazanıyorum. Sesimle bugünlere geldim, sesim ve sanatımla sevildim. Bu yüzden sevenlerim beni taktir ettiği müddetçe sahne yaşantıma devam edeceğim. Allah'ın sade bir kulu olarak gittiğim ve huzurla döndüğüm hac yolculuğumun herkes tarafından böyle görülmesini ve saygı gösterilmesini rica ederim" dedi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com