Kiğılı: Galatasaray bizi geçti

Kiğılı: Galatasaray bizi geçti
Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Galatasaray'ın kendilerini stat konusunda geçtiğini açıkladı.
Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına yaptığı açıklamada Galatasaray'ın kendilerini stat konusunda geçtiğini belirtti.
 
Abdullah Kiğılı, Trabzonspor maçından Sadri Şener'e, taraftardan Galatasaray rekabetine gibi önemli konularda açıklamalarda bulundu.
 
''AZİZ YILDIRIM TRABZON'A GELMEYECEK''
 
Bugün Trabzonspor'a konuk olacak Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın maçta yer alıp almayacağı ile konuşan Kiğılı, ''Sayın Başkan maça gitmeyecek. Gergin bir ortamdayız. Biz bu gerginliğin bitmesini istiyoruz. Bu türk sporunun lehine olacak'' ifadelerini kullandı.
 
''BİR ARAYA GELDİĞİMİZDE GERGİNLİK YOK''
 
Sadri Şener'in şampiyonluk kupası istemi hakkında görüşlerini dile getiren Kiğılı, '' Sadri başkanı tanıyorum. Dostum, kardeşim. Mecburiyetten yapıyor bunu. Çünkü yan yana geldiğimizde herhangi bir gerginlik yok. Tahmin ediyorum bundan sonra bu konudaki demeçleri azalacak'' şeklinde konuştu.
 
''İSTİFA DİYE BAĞIRANLAR...''
 
Taraftarın yönetimi istifaya davet etmesi hakkında konuşan Kiğılı, ''Yönetimi istifaya davet etmenin ne anlamı var tartışmak lazım. Futbolcuların da morali bozuluyor. Bizim en kısa zamanda bu arkadaşlarla oturup konuşmamız lazım. Çünkü bu gerginliğin bir an önce kalkması lazım'' ifadelerini kullandı.
 
''GALATASARAY STAT KONUSUNDA BİZİ GEÇTİ''
 
Galatasaray'ın kendilerini stat konusunda geçtiğini belirten Kiğılı, ''Galatasaray'ın yeni bir stadı var. Stat konusunda bizi geçmiş olabilirler. Ama onların stadını devlet yaptı. biz ise mülkiyeti biz de olmamasına rağmen 80 milyon dolar harcayarak kendimiz yaptık. Galatasaray'ın yeni stadında loca ve seyirci sayısı fazla bu konuda bizi geçmiş olabilirler'' şeklinde konuştu.
 
''BAKALIM NE KADAR VERİMLİ OLACAKLAR?''
 
Galatasaray'ın yeni transferleri hakkında konuşan başarılı yönetici, ''Galatasaray iyi transferler yaptı ancak niye eskiden yaptığımız transferlerden bahsedilmiyor? Yıldız transfer hamlesini Türkiye'de ilk Fenerbahçe yapmıştır.Her gelen futbolcu yüzde yüz verimli olmuyor. Bakalım yeni transferler ne kadar verimli olacaklar?'' ifadelerini kullandı.
 
''ADNAN POLAT DÜRÜST...''
 
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Galatasaray'ın geçmiş dönemlerine şike konusunda kefil olamam diyen Adnan Polat hakkındaki görüşlerini dile getiren Kiğılı, ''Adnan Polat, görev yaptığı süreç içerisinde şike yapılmadığını ancak Galatasaray tarihine kefil olamayacağını söyleyerek dürüst bir açıklama yapmıştır'' şeklinde konuşarak Polat'a destek verdi.
 
Abdullah Kiğılı tribünlerdeki küfür olaylarının bitmesini isterken 3 Temmuz sürecinin de bittiğini belirtti. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com