Kılıçdaroğlu Alkan ailesini ziyaret etti

Kılıçdaroğlu Alkan ailesini ziyaret etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep'deki terör saldırısında üç yaşındaki oğlunu kaybeden baba İbrahim Alkan'a taziye ziyaretinde bulundu.
Gaziantep'e bağlı Yığınlı Köyünde yaşayan Alkan ailesi'ni evinde ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcısı Oran, Genel Sekreter Tamaylıgil ve milletvekilleri de eşlik etti. 
 
Kent merkezine bayram nedeniyle gezmeye gittiklerini söyleyen kendisi, eşi ve 8 yaşındaki oğlu da yaralanan Baba Alkan, saldırıda hayatını kaybedenler arasında yaşı en küçük olan kişinin oğlu Süleyman Alkan olduğunu belirtti. 
 
Olayı bütünüyle gördüğünü saldırı sonrası ailesini arka sokağa taşıdığını anlatan İbrahim Alkan; "Sonra bayılmışım gözümü hastanede açtım. Allahın takdiri eşime bana bişey olsaydı çocuklarıma kim bakardı." diye konuştu.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, "Çok büyük bir olay. Bir terör olayı bütün Türkiye'yi sarstı. Ben Karadenizdeydim. Oradaki insanların da ne kadar etkilendiğini sarsıldığını gördüm. Size Karadenizlilerin selamını ve başsağlığı dileklerini getirdim. Bunu bütün Türkiye el birliği ile aşacağız." dedi.
 
Kılıçdaroğlu, daha sonra cenaze törenlerine katılmak üzere Gaziantep kent Merkezine döndü.  (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com