Kılıçdaroğlu anne-babaları uyardı!

Kılıçdaroğlu anne-babaları uyardı!
Genel Başkan Kılıçdaroğlu öğrencilere sevgi ve güvenini iletti, “Geleceğimiz sizlersiniz” dedi ve anneleri, babaları, velileri uyardı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 2012-2013 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi ve yaklaşık 16 milyon öğrenci ile velilerinin karne heyecanı yaşaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle;

“Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyup, bugün karnelerini alan sevgili öğrencilerimiz. Şunu hiç aklınızdan çıkarmayın. Sizler bizim için karnelerdeki notlar dahil, her şeyden çok daha değerlisiniz.

Ayrıca, biz size güveniyoruz.

Sizler bizim de, ülkemizin de geleceğimizsiniz.

Karnedeki notunuz ne olursa olsun hepinize yaşam boyu başarı ve sağlık diliyorum.

Sevgili yavrularımız, sakın ola ki, notlarınıza göre kendinizi değerlendirmeyin.

Bir anne için de, baba için de, veliniz için de önce siz varsınız, sonra notlarınız gelir. Onlar notu sizin geleceğiniz için önemsiyorlar. Siz de annenizin babanızın emeğini boşa çıkarmamak için çalışıyorsunuz, çalışacaksınız.

Sevgili analar, babalar, veliler siz de çok iyi biliyorsunuz ki, çocuklarımız yarış atı değildir. Ayrıca, fırsat eşitliği de yok. Hele hele eğitim sisteminin getirildiği yeri, noktayı da çok iyi biliyorsunuz. Bu koşullarda yapılacak şey çocuklarımızı sevmek, onları önce kucaklayıp, sonra karnelerine bakmak ve güvendiğimizi hissettirmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle ana, baba, veli dahil her seviyedeki çocuğumuza sevgilerimi, sunuyor, başarılar diliyorum” (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com