Kılıçdaroğlu, Balbay ve Haberal'ı ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, Balbay ve Haberal'ı ziyaret etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Silivri Cezaevi'ne bayram ziyareti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Silivri Cezaevi'nde bulunan 2 milletvekilini ziyaret etmek için Ankara'dan uçakla önce Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ne geldi. Havaalanında kendisini karşılayan partililerle bayramlaşan Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, daha sonra Silivri Cezaevine geçti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, THY'ye ait 9020 sefer sayılı uçakla Ankara'dan Çorlu Havaalanına geldi. Uçaktan indikten sonra kendisini karşılayan partililerle bayramlaşan Kılıçdaroğlu, Trakya'da yaşanan sel felaketi nedeniyle zarar gören vatandaşlara 'geçmiş olsun' dileğinde bulundu.

Kısa bir süre partililerle sohbet eden Kılıçdaroğlu daha sonra makam aracıyla partisinin cezaevinde bulunan milletvekilleri Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay'ı ziyaret etmek için Silivri Cezaevi'ne gitmek için hareket etti.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan yardımcıları Gürsel Tekin ve Umut Oran Grup Başkan Vekili Akif Ahmet Çelebi, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ve Dr. Candan Yüceer de eşlik etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Silivri Cezaevi'ne tutuklu milletvekilleri Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay'ı ziyarete gitti.

CHP Genel Başkan yardımcısı Gürsel Tekin cezaevi önündekilere ve basına çikolata dağıttı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com