Kılıçdaroğlu Baykal Geleneğini Terk Etti!

Kılıçdaroğlu Baykal Geleneğini Terk Etti!
Kemal Kılıçdaroğlu Kurban Bayramı'nı Fransa'da karşıladıYeni CHP halkın partisi olacaktı hani.. Baykal'ın bayram geleneği terk edildi..

Kılıçdaroğlu, Ramazan bayramına Ankara'da girmiş diğer liderlerin aksine bayram namazına gitmemeyi tercih etmişti. Kurban Bayramı'nda da Sosyalist Enternasyonal Konseyi toplantısı için Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, muhtemel bayram namazı kılmayacak..

BAYKAL GELENEĞİ SONRA ERDİ

Deniz Baykal'lı CHP'nin bayram namazı geleneği terk edilmiş oldu.. Eski Başkan Deniz Baykal, her bayramda torunuyla bayram namazını kılar, ardından vatandaşlarla bayramlaşırdı. Namaz sonrası simit kuyruğuna girerdi..

BAYKAL NAMAZI TORUNUYLA KILDI

Bayram namazını Ümitköy Azmi Beğen Camii'nde, torunu Ali Can ile birlikte kılan Baykal, namazın ardından cami çıkışında vatandaşlarla ve kendisini bekleyen gazetecilerle bayramlaştı.

BAYRAM MESAJI

Gazetecilere açıklama yapan Baykal, "Milletimizin, Müslüman dünyasının ve bütün insanlara iyi duygularla güzellikler diliyorum. Umarım yaşanan acılar, çekilen sıkıntılar sona erer. Barış ve huzur içinde yeni bir dönem açılır." dedi.

BİR BAYKAL GELENEĞİ

Baykal, daha sonra Ümitköy'deki bir simit fırınına giderek kuyruğa girdi. Vatandaşların bayram tebriklerini kabul eden Baykal, 20 tane simit alıp 12 TL para ödedi. Baykal, daha sonra evine geçti. Gazetecilerin CHP'deki kurultay tartışmalarına ilişkin sorusuna ise Baykal, uzun süredir bu konuya ilişkin konuşmadığını belirterek, bugünün bayram olduğunu ve siyaset dışı bir gün geçireceklerini ifade etti. Baykal, bayramın ikinci günü Antalya'da partililerle bayramlaşacağını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com