Kılıçdaroğlu bekçi kardeşini uyardı

Kılıçdaroğlu bekçi kardeşini uyardı
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bekçilik yapan kardeşiyle görüşerek uyarılarda bulundu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumartesi günü bir dizi açılış ve temel atma töreni için geldiği İzmir'de yaklaşık 6 aydır görüşmediği kardeşi Celal Kılıçdaroğlu ile de hasret giderme imkanı buldu.
 
Habertürk'ün haberine göre İzmir'de özel bir firmanın inşaatında gece bekçiliği yapan kardeş Kılıçdaroğlu, ağabeyini Adnan Menderes Havaalanı'nda karşıladı. Ağabey Kılıçdaroğlu'nun, kardeşine "Alın terinle para kazanman göğsümü kabarttı, gururlandım. Bir isteğin olursa her zaman bana ulaş" dediği öğrenildi.
 
"İSTEĞİN OLURSA BANA ULAŞ"
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, Swiss Otel'de de sohbet etme imkanı buldu. Ağabey Kılıçdaroğlu'nun, kardeşine "Uzun zamandır görüşmemiştik. Seni iyi gördüm. Alın terinle para kazanman göğsümü kabarttı, gururlandım. Bir isteğin olursa her zaman bana ulaş. İzmir'deyken mümkün olduğunca basından uzak dur. Destek veren kadar, seni zarara uğratmak isteyenler de olabilir, dikkat et. Kendini mutlu edecek bir işte çalışman en doğrusu" dediği öğrenildi. 
 
Kardeş Kılıçdaroğlu'nun ise "Ben de seni özledim. Burada beni seven ve güvendiğim insanlar var. Sevdiğim işi yapmaktan ve emeğimle para kazanmaktan mutluyum" dediği ifade edildi.
 
"SİYASİ ETKİNLİKLERDEN UZAK DUR"
 
İzmir'de gece bekçiliği yaptığı ortaya çıkınca medyanın yoğun ilgisi ile karşılaşan Celal Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul'a gittiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Özel bir firmanın inşaatında yeniden gece bekçiliği yapmaya başlayan kardeş Kılıçdaroğlu'nun kentten ayrılmayacağı ifade edildi. Başta Buca ve Gaziemir belediyeleri olmak üzere, pek çok belediye başkanı ve siyasetçinin Celal Kılıçdaroğlu'na yüksek maaşla iş teklif ettiği, ancak kabul görmediği de öğrenildi. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com