Kılıçdaroğlu, Bu Gerekçelerle Başbakan İçin Soruşturma İsteyecek!

Kılıçdaroğlu, Bu Gerekçelerle Başbakan İçin Soruşturma İsteyecek!
İşte, “Önümüzdeki günlerde Erdoğan için de bir soruşturma komisyonu kurulmasını isteyeceğiz” diyen Kılıçdaroğlu'nun gerekçeleri...

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir televizyon yayınında Başbakan Erdoğan hakkında da soruşturma komisyonu kurulmasını isteyeceklerini açıkladı. CHP, soruşturma önergesini haftaya Meclis gündemine getirecek. İşte gerekçelerin satırbaşları...

-“Kol saatiydi, Umre ziyaretiydi, kuyumcudan alınan paralardı, ayakkabı kutusundan çıkan dolarlardı. Oğluna telefon edip, oğlum paraları sıfırladın mı? Babacığım 30 milyon Euro kaldı. Bunlar özel hayat değil. 30 milyon euroluk özel hayat mı olur?”
 
-“Daha halkın önüne çıkmamış yani günışığına çıkmamış çok sayıda belge var o fezlekelerde. Dünya kadar klasör var. Bakanların çocuklarıyla ilgili ses kayıtları var”
 
-“Bir Başbakan ben temizim diyorsa, gidip aklanacak.”
 

-“AKP’nin milletvekilleri de eğer gerçekten vicdanlarının sesini dinliyorlarsa, Erdoğan içinde soruşturma komisyonu kurulması lazım. Onun da hesabını vermesi lazım.
 
“Eğer savcı bir şeyi istiyor ve polis yapmıyorsa orada artık devlet krizi vardır” dedi
 
-“Yatarken, başını yastığa koyduğu an,  insanın kendisiyle hesaplaştığı andır. İnsanın ben vergi ödüyorum, birileri çalıyor ve ben çalan bu insanlara neden oy veriyorum diye kendisine sorması lazım…” (BEE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com