Kılıçdaroğlu bu hafta ne izletecek?

Kılıçdaroğlu bu hafta ne izletecek?
Geçen hafta grup toplantısında yolsuzluk ve rüşvet operasyonuna konu olan telefon kayıtlarını dinleten CHP Lideri, bu hafta bir başka sürprize hazırlanıyor...

Hazırlıklar tamamlanırsa, CHP grup toplantısında  Gezi olayları sırasında, Kabataş'ta saldırıya uğradığını iddia eden kadına ait görüntülerin bulunduğu  kamera kayıtlarını izletilecek...


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçen Salı Meclis grup toplantısında yolsuzluk soruşturmasında geçen tape'leri dinletmişti... Bu hafta ise Kabataş görüntülerinin izletilmesi planlanıyor.

Danışmanlarına talimat veren Kılıçdaroğlu, salona perde kurulmasını istedi. İzletilecek görüntülerin ise kamuoyuna yansıyan görüntüler olup-olmadığı merak ediliyor. İnternete düşen ve basına yansıyan görüntülerde Başbakan Erdoğan'ın iddia ettiği türden bir saldırıya kanıt olacak nitelikte sahnelere rastlanmamıştı...


Hükümet kanadı,  Gezi Parkı eylemleri sırasında bir kadının bebeğiyle birlikte , İstanbul Kabataş'ta saldırıya uğradığını iddia ediyor. Ancak ortaya çıkan görüntülerde böyle bir saldırı görülmüyor.  Ana muhalefet kurmayları da adli tıp raporunu gerekçe göstererek , iddiasında ısrar eden Başbakan Erdoğan'a adeta ateş püskürdü.. 

"Adli Tıp raporlarını nereye saklayacaksınız?" diyen Erdoğan'a  yanıt CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu'ndan geldi.

Faruk Loğoğlu, Başbakan için "Artık yalanları karıştırmaya başladı. Yalan yalandır, bunu ne kadar tekrarlarsanız yalan yalandır , gerçek yapamazsınız" dedi.

Grup Başkanvekili Engin Altay ise "Başbakan fabrika ayarlarına geri dönmelidir. Başbakan bozulmuştur, deforme olmuştur" diye konuştu. (BEO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com