Kılıçdaroğlu Çankaya'da

Kılıçdaroğlu Çankaya'da
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve Belediye Meclis Üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı bilgilendirme toplantısına, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra Genel Başkan Yardımcıları Birgül Ayman Güler ve Gökhan Günaydın, CHP Ankara İl Başkanı Zeki Alçın, CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin ve Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcıları da katıldılar.
 
Çankaya Belediyesi’nin ilçeye bağlanan köyleri kalkındırma amaçlı uygulamakta olduğu "Onurlu Tokluk ve Düzenli Beslenme İçin Kır-Kent Kardeşliği” projesinin kapsamlı biçimde sunulduğu toplantıda, ilçe merkezinde bulunan Zafertepe, Mimar Sinan, Bademlidere ve Boztepe bölgelerindeki gecekondu alanlarında uygulanmaya başlanan "İnsancıl Kentsel Yenilenme Projesi" hakkında da bilgi verildi.
 
Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ın bazı belediye çalışmaları ile ilgili uygulama örneklerini "Yeni Toplumcu Belediyecilik" modeli kapsamında takdim ettiği toplantı, sıcak ve karşılıklı iletişime açık bir ortamda cereyan etti.
 
DAHA GÜZEL BİR ÇANKAYA
 
Kahvaltı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi’nin güzel ve başarılı çalışmalar yaptığını kaydederken “Kırsal alanda da çalışmalarını yoğunlaştırmışlar ve Çankaya'nın yeşil alanlarını hızla çoğaltmaya, sorunlarını çözmeye çalışıyorlar. Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte uyum içerisinde bir çalışma sergiliyorlar, kendilerine çabaları ve başarılı çalışmaları için teşekkür ediyorum. Umuyorum ki, önümüzdeki bir yıl içinde çok daha güzel bir Çankaya’yı hep birlikte göreceğiz” dedi.
 
Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ise çok yararlı ve çok mutlu oldukları bir buluşma gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Sayın Genel Başkanımız değerlendirmelerini ve belediyemizin bundan sonraki faaliyetlerine yönelik temel beklentilerini ifade ederek, bize önemli işaretler verdi” dedi. Tanık, önümüzdeki birkaç ay içerisinde benzer bir kahvaltının, çalışmalarını yürüttükleri kırsal yerleşim alanlarından birinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve basın mensupları ile birlikte tekrar düzenleneceğinin de bilgisini vererek, kendilerini onurlandırdığı için CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com