Kılıçdaroğlu İl Başkanları İle Ne Konuştu?

Kılıçdaroğlu İl Başkanları İle Ne Konuştu?
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'teki grup toplantısı sonrasında salondaki il başkanları ile biraraya geldi. Planlı olmayan ve ani gelişen toplantı, yaklaşık yarım saat sürdü.

ÖZEL |  SANSURSUZHABER

"KÜÇÜK BİR SOHBET"

Çıkışta, Kılıçdaroğlu gazetecilerin "toplantı gündemine" ilişkin sorusunu yanıtladı. 
"Arkadaşlar  gelmişlerdi, sadece onlarla küçük bir sohbet" sözleriyle, toplantının kapsamını açıkladı. 

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ İÇİN NE DEDİ?

CHP Lideri, Meclis'teki yeni ve yoğun güvenlik önlemlerini nasıl bulduğu sorusuna ise "kameralardan göremedik ki nasıl önlem alındı!" yanıtı verdi. 

İL BAŞKANLARI GÖREVDEN ALMA HABERLERİNİ SORDU

Toplantıda, il başkanları "seçim sonrası başarısızlıkları gerekçesiyle bazı il başkanlarının görevden alınacağına dair" haberleri sordu. Kılıçdaroğlu ise "bunlara kulak asmayın" diyerek başkanları rahatlattı. 

"SİYASETİN ROTASI" ELEŞTİRİLDİ

Kemal Kılıçdaroğlu'na partinin son dönemde sol söylemden uzaklaştığı eleştirisi de yöneltildi "Biz MHP'li, Fethullahçı adaylara oy verdik, onlar bize oy vermedi" diyen partililer, tekrar sol seçmene ağırlık verilmesini istedi. Toplantıda, eskiden Bingöl örgütünde görevli bir kadın tarafından da CHP Liderinin, seçim öncesi Bozkurt işareti yapmasına da tepki gösterildi. 

PM SONRASI İL BAŞKANLARI İLE TOPLANTI

CHP Lideri, seçimlerle ilgili değerlendirmeler konusunda il başkanları ve milletvekilleri ile toplantı yapılacağını, eleştirileri ve önerileri olanların o toplantı için rapor hazırlamasını istedi. 

Burcu Oral Evren | SANSURSUZHABER.COM

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com