Kılıçdaroğlu, İP ile ittifak iddialarına cevap verdi

Kılıçdaroğlu, İP ile ittifak iddialarına cevap verdi
Kılıçdaroğlu katıldığı bir televizyon programında İşçi Partisi'yle CHP seçim ittifakı yapacak iddialarına açıklık getirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CNN Türk'te katıldığı bir televizyon programında gündeme dahil sorulara cevap verdi. Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Utku Çakırözer'in gündeme taşıdığı CHP ve İP seçim ittifakı için bir araya geldi iddiasına açıklık getirdi.CHP lideri iddia hakkında şunları söyledi: "Bütün siyasi partilere saygılıyız ama kutuplaşma siyaseti istemiyoruz. Oturalım işbirliği yapalım konusunu doğru bulmuyoruz. Ben Türkiye'nin iyi yönetilmediğine inanıyorum. Hem içeride, hem dışarıda sorunlarımız var. Türkiye'nin yeniden bir tamire ihtiyaçı var. Adaletinden ekonemisine, tarımına, Milli eğitemene kadar.

Ben AKP'ye geçmişte oy vermiş, MHP'den ANAP'ten İP'ten bütün siyasi partili yurttaşları CHP'nin çatısı altına bekliyorum. Gelin oy verin, bir tamir dönemini beraber yapalım, beraber ayağa kaldıralım diyorum.Biz kavgasız herkesi kucaklayan bir anlayışa sahibiz"
dedi.(MUO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com