Kılıçdaroğlu İzmir mitinginde konuştu!

Kılıçdaroğlu İzmir mitinginde konuştu!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Cumhuriyet, Demokrasi ve Özgürlük" adlı miting için İzmir'e geldi.

Adnan Menderes Havalimanı'na inen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu dinlenmek için Swiss Otel Grand Efes'e hareket etti.

Aziz Kocaoğlu karşıladı

Kılıçdaroğlu'nu havalimanında Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İl Başkanı Tacettin Bayır ve çok sayıda İlçe belediye başkanları tarafından karşılandı. Kılıçdaroğlu'nu otel girişinde CHP Genel Başkan Gürsel Tekin ve sanatçı Yavuz Bingöl karşıladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, partisince Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenen ''Cumhuriyet, Demokrasi ve Özgürlük'' mitingi öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu ile bir araya geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nu, büyükşehir belediyesi önünde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün ve ilçe belediye başkanları karşıladı.

Basına kapalı gerçekleşen ziyarette, TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu, CHP Genel Başkan yardımcıları Gürsel Tekin, Gökhan Günaydın, Nihat Matkap, Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi ve İzmir milletvekilleri yer aldı.

Kılıçdaroğlu mitingte konuştu

CHP'nin İzmir'de düzenlediği "Cumhuriyet, Demokrasi ve Özgürlük" mitingi başladı. Çok sayıda İzmirliler ve Türkiye'nin farklı illerinden gelen CHP'liler mitingin yapılacağı Gündoğdu Meydanı'nında. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de düzenlenen mitingde halka sesleniyor.

BAŞBAKAN GAVUR İZMİR DİYOR
İzmir düşmanın denize döküldüğü yerdir. İzmir’de sadece düşmanlar denize dökülmedi. Mandacılarda denize döküldü. Onlardan da hesap soracağız. Mandacılar da iktidardaysa oralardan indireceğiz onları. İzmir’de Damat Ferit’leri de biliyorsunuz siz. Az önce Balbay söyledi. İzmirli diz çökerse sadece efe oyununda diz çöker. Kimsenin önünde diz çökmedik. Ama birileri gibi, bunu kullanın, bu sizin önünüzde diz çökmeye hazırdır dediğimiz zaman biz ona da karşı çıktık. Biz onurlu bir ulusuz. Onurlu bir ulusun çocuklarıyız. O yüzden beni deliğe süpürmeyin diyenlere boyun eğmeyeceğiz. Direneceğiz, gücümüzü koruyacağız. Siz düşünebiliyor musunuz? Bir ülkenin Başbakan’ı İzmir için ‘Gavur İzmir’ diyor. Hem bunu diyecek hem de İzmir’e gelip oy isteyecek.

BUNLARIN HEDEFİ BAŞKA
Özgürlüğü ve adaleti kendi vicdanında tartan İzmirliler siz de isteyin. İzmir' diz çöktürmeye çalışıyorlar. İzmir'e Çin işkencesi yapmaya çalışıyorlar. Bunların hedefi başka. Türkiye'yi karanlığa götürmekte İzmir'i hedef seçtiler. İzmir buna izin vermeyecektir. İzmir'liden umut olmayınca savcıya umut bağladılar. Bundan sonra İzmir'lilere başka bir şey vaadettiler. İzmir'li onlara gerekli dersi sandıkta verecektir. Sabahın köründe herkes evinde kapıyı çalıp polis insanları topluyor. Kameralar var. Bugün sizinleyim. Sabah evleri basacaksın götüreceksin sorgu sual çekeceksin ve sonra çıkacak biri bu yargının işi ben yargının işine karışmam. İnanıyor musunuz?

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com