Kılıçdaroğlu Kaynak Sorusuna Yanıt Buldu!

Kılıçdaroğlu Kaynak Sorusuna Yanıt Buldu!
Kılıçdaroğlu, partisinin olağanüstü kurultayında açıkladığı her fakire maaşla ilgili yapılan kaynak eleştirilerine bugün açıklık getirdi...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine yöneltilen “Vaatlerinin kaynağı nerede” sorusuna “Eğer hamarat bir kadın varsa az malzemeyle olağanüstü güzel yemekler yapar. Ama bunların elinde malzeme çok, hamarat değiller, yaptıklarını da berbat ediyorlar” sözleriyle yanıt verdi.

KADINLARDAN YOĞUN İLGİ
GİKılıçdaroğlu, İstanbul'un çeşitli CHP ilçe örgütlerinden Genel Merkez'e kendisine bir tebrik ziyaretinde bulunan partililere seslendi. Salonda kadınların ön sıralarda, erkeklerinse arka sıralarda oturduğuna dikkat çeken Kılıçdaroğlu, “Burada güzel bir tablo görüyorum. Yeni siyaset anlayışımızda kadınlara siyasette daha çok yer vereceğiz. Gençlere daha fazla yer vereceğiz, temel anlayışımız bu. Evinize hoş geldiniz. Burası halkın evi, halk için çalışanların, alın teri dökenlerin evi” dedi.

HAMARAT KADIN AZ MALZEMEYLE GÜZEL YEMEK YAPAR
Daha önceden kendilerinin “CHP hiç öneri getirmiyor, hep eleştiriyor” şeklinde itham edildiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Bu sefer öneri getirdik kurultayda, şimdi ne diyorlar: 'Bunları nasıl yapacaksınız, sizin kaynağınız var mı?' Hiç meraklanmayın, o kaynağı biz çok iyi biliriz. Bakın, eğer hamarat bir kadın varsa az malzemeyle olağanüstü güzel yemekler yapar. Ama bunların elinde malzeme çok, hamarat değiller, yaptıklarını da berbat ediyorlar” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU'NA YOĞUN İLGİ
Salonda bulunan partililer, konuşmasının ardından Kılıçdaroğlu'na yoğun ilgi gösterdiler. Partililer, Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmak için yoğun çaba gösterirken bol bol fotoğraf çektirdiler.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com