Kılıçdaroğlu konuşuyor

Kılıçdaroğlu konuşuyor
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'da konuşuyor...
CHP  lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Tamer Kışlalı Spor Salonu'nda partiye katılım töreninde konuştu. Kılıçdaroğlu, 19 Mayıs kutlamalarının kadlrılmasına çok sert çıktı.
 
Türkiye bölgenin lideriydi. Hala inanan kim var? Kim lider olarak bizi kabul ediyor?
 
Türkiye'yi bir arada tutan ne varsa tehdit altındadır. Bağımsızlık irademiz tehdit altındadır. Özgürlük bilincine saldırı yapılıyor. Türkiye'nin gururla sahip olduğu şevk duyduğu ne varsa tehdit altında.
 
ATATÜRK SAMSUN'A GEZİ YAPMAK İÇİN Mİ ÇIKTI
19 Mayıs'ı ne için kutluyoruz? Atatürk Samsun'a çıktığı için... Herkesin öldü bitti dediği bir ulusun var olması için Samsun'a çıktı. Atatürk Samsun'a gezi yapmak için mi çıktı. Siz milletin varlık unsurları ile oynuyorsunuz. Bunlar empryalizme esir bir toplum yaratmak istiyorlar. Efendim statlar soğukmuş. Ankara daha soğuk, Antalya mı daha soğuk? Cumhuriyet Halk Partsi var oldukça hiç bir şeyi yok edemezsiniz.
 
İdealleri için yola çıkanlar asla yorulmaz. Gideceğiz CHP'yi iktidar yapana kadar mücadele edeceğiz. CHP kişilerle var olmuş bir parti değildir. CHP bu milletin partisidir. O yüzden diyorum ki partinize, evinize hoş geldiniz. CHP konjektörlerin var ettiği bir parti değildir. İşi bittiği zaman kenara çekilen bir parti değildir. O yüzden bu kadar uzun siyaset arenasında kalmış bir partdir. Her insana başımızın üstünde sana yerimiz var diyen bir partidir. O yüzden diyorum ki o arkadaşlar evinize hoş geldiniz.
 
Gelecek hangi koşullarda olursa olsun CHP'dir, gelecek her ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti'dir.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com