Kılıçdaroğlu, Müslüman ve Arap gazetecilerle buluşuyor

Kılıçdaroğlu, Müslüman ve Arap gazetecilerle buluşuyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suriye'deki gelişmeler ve Arakanlı Müslümanların katlinin gündemde olduğu bugünlerde, yarın Müslüman ve Arap ülkelerin gazetecileriyle iftarda bir araya gelerek bu ülkelerdeki son gelişmeleri değerlendirecek. Kılıçdar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suriye'deki gelişmeler ve Arakanlı Müslümanların katlinin gündemde olduğu bugünlerde, yarın Müslüman ve Arap ülkelerin gazetecileriyle iftarda bir araya gelerek bu ülkelerdeki son gelişmeleri değerlendirecek. Kılıçdaroğlu, ayrıca aynı gün Uludere'de yakınlarını kaybeden ailelerin temsilcileriyle de buluşacak.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, yarın iki önemli buluşma gerçekleştirecek. İlk olarak parti genel merkezinde Uludere'de yakınlarını kaybeden aile temsilcileriyle bir araya gelecek olan Kılıçdaroğlu, ardından Suriye ve Arakan'daki gelişmelerin ışığında Müslüman ve Arap ülkelerin gazetecileriyle iftarda buluşacak. Kılıçdaroğlu'nun bu buluşmada Arap Baharı dahil olmak üzere Müslüman ülkelerde son dönemde yaşanan gelişmelere ilişkin bir değerlendirme yapması bekleniyor.

Kaynak: anka

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com