Kılıçdaroğlu "O ses kayıtlarını yargıya teyit ettirdik"

Kılıçdaroğlu "O ses kayıtlarını yargıya teyit ettirdik"
Başbakan Erdoğan'ın gerçek olan ses kayıtlarına Cem Yılmaz repliğiyle bu "montaj" demesine CHP Genel Kılıçdaroğlu'ndan cevap geçikmedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kaydını ses mühendislerine sorduklarını ve "Montaj değil" yanıtı aldıklarını grup toplantısında duyurdu. Kılıçdaroğlu, toplantının ardından gazetecilere "Ses kaydını yargı alanında da teyit ettirdiklerini" açıkladı.  

Partisinin grup toplantısında "Kayıtlar Ağrı Dağı, Erciyes Dağı kadar gerçek" diyen Kılıçdaroğlu, toplantı ertesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Ses kayıtlarını teyit ettik dediniz, ses uzmanlarından mı?" sorusuna CHP Genel Başkanı, "Tabi, tabii" dedi. "Yoksa savcılıktan mı?" sorusuna da Kılıçdaroğlu, "Birkaç kanaldan. Hem yargıdan, hem diğer alanlardan onu doğrulattık, teyit ettirdik" yanıtını verdi.

Kılıçdaroğlu, soruları yanıtlarken "Resmi de var, gayri resmi de var. Analiz eden insanlarla da görüştük" dedi. "Bununla ilgili bir rapor hazırlatacak mısınız?" sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, "Hazırlatabiliriz" dedi. (mce)(t24)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com