Kılıçdaroğlu ölümden döndü!

Kılıçdaroğlu ölümden döndü!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Burdur yolunda içinde bulunduğu aracın bir TIR tarafından sıkıştırılması üzerine ciddi bir kaza atlattı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisar-Ankara yolunda içinde bulunduğu aracın bir TIR tarafından sıkıştırılması üzerine ciddi bir kaza atlattı.

CHP liderinin içinde bulunduğu otomobilin kaza yaptığını gören Kılıçdaroğlu’nun korumaları durumu hemen bölgedeki trafik polislerine bildirdi.

Şoförün ehliyetinin olmadığı öğrenildi.

Olayın ardın Kılıçdaroğlu: “Hepimizi Allah korudu. Büyük bir facianın eşiğinden döndük”

Kılıçdaroğlu’nun şoförü, beton yüklü TIR’ın üstlerine doğru geldiğini görünce manevra yaptı. TIR’ın Kılıçdaroğlu’nun içinde bulunduğu aracı yeniden sıkıştırması üzerine, şoför ustaca bir hamleyle, otomobili TIR’dan uzaklaştırıldı. Ancak bu sırada başka bir araca çarptı.

Kullanılamaz hale gelen otomobil kaza yerine çağırılan çekici tarafından kaldırıldı.

İKİNCİ KEZ SIKIŞTIRDI

Bu sırada durumu fark eden Kılıçdaroğlu’nun korumaları, CHP liderinin içinde bulunduğu aracın etrafını sardı. Aynı TIR yaklaşık üç dakika sonra konvoya yeniden yaklaştı ve Kılıçdaroğlu’nun içinde bulunduğu aracı sıkıştırmaya çalıştı. Kılıçdaroğlu’nun şoförü, bu kez TIR’dan kurtulmak için direksiyonu kırdı. Ancak bu sırada karşıdan gelmekte olan kamyonete çarptı.

CHP yetkilileri ise olayın suikast girişimi olup olmadığını araştırmaya başladı.

ADNAN KESKİN’DEN İLK AÇIKLAMA

CHP liderinin aracında bulunan Adnan Keskin, kaza sonrası ilk açıklamayı yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile aynı araçta bulunan ve ölümden dönen Adnan Keskin, “Genel Başkanımız ve biz iyiyiz. TIR’dan ucuz kurtulduk, ucuz atlattık” dedi.

Kılıçdaroğlu ise, kaza sonrası ”ilgilenen, merak eden,ş geçmiş olsun dileklerini ileten herkese selam ve saygıları”nı iletti. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com