Kılıçdaroğlu Oral'ı ziyaret etti

Kılıçdaroğlu Oral'ı ziyaret etti
84 yaşındaki Oral, Kılıçdaroğlu'na mektup yazmıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimlerden önce mektup yazarak kendisiyle görüşmek istediğini belirten 84 yaşındaki Şükriye Oral’ı evinde ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, 2011 seçimleri öncesinde kendisine mektup yazarak, Atatürk hariç tüm CHP Genel Başkanlarıyla görüştüğünü, kendisini de görmek istediğini belirten Şükriye Oral’a sürpriz yaptı.

Kılıçdaroğlu, İstanbul yolculuğu öncesinde Ankara Keçiören’de oturan Şükriye Oral’ın evine uğradı. Oral, Kılıçdaroğlu’na, “Doğduğumdan beri CHP’liyim. İsmet İnönün’nün elini öptüm. Erdal İnönü ile tanıştım. Baykal ile görüştüm. Ölmeden önce bir dileğim seni görmekti. Geldin dünyaları bana verdin. Çok mutlu oldum” dedi. Kılıçdaroğlu da Oral’a “Allah size uzun ömür versin. Çok teşekkür ederim, sizi ziyaret etmekten çok mutlu oldum” karşılığını verdi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyarette, Şükriye Oral Kılıçdaroğlu’na çay ile kendi yaptığı börek ve tatlı ikram etti. Oral eşi Muzaffer Oral’ın yazdığı şiir kitaplarını hediye ettiği Kılıçdaroğlu’nu Başbakan olarak da görmek istediğini belirterek uğurladı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com