Kılıçdaroğlu Oy Oranını Açıkladı!

Kılıçdaroğlu Oy Oranını Açıkladı!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 12 Haziran seçimleri için oran verdi.

En az yüzde 40 hedef koyduklarını belirten Kılıçdaroğlu, "Anketlere bakın, CHP'nin trendi fıkanya, AKP'ninki aşağıya iniyor" dedi.

Beşiktaş'ta Seçim Koordinasyon Mer-kezi'nin açılışını yapan Kılıçdaroğlu, CHP'nin sağa kaydığına yönelik eleştirilere de temas etti. CHP lideri, "Kimseyi ötekileş-tirmeyeceğiz. Bizim dünya görüşümüzü, ilkelerimizi benimseyen herkesin partimiz çatısı altında yeri var" şeklinde konuştu.

İstanbul en büyük Kürt kenti

Kılıçdaroğlu, "Sezgin Tannkulu'nu İstanbul'a kaydırmanız, 'CHP Güneydoğuyu gözden çıkardı' yorumlarına neden oldu" şeklindeki soru üzerine İstanbul'un en büyük Kürt kenti olduğunu belirtti. CHP lideri, YGS'deki şifre iddialarıyla ilgili olarak ÖSYM Başkanının istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Erzurum'da toplu istifa

Bu arada CHP Erzurum il yönetimi listelerin kendilerinden habersiz hazırlanmasını gerekçe göstererek toplu şekilde istifa etti. CHP Erzurum İl Başkanı Hasan Çiloğlu, parti il binasında düzenlediği basın toplantısında yönetim kurulunun 15 üyesiyle istifa ettiklerini açıkladı.

Hasan Çiloğlu, bir gazetecinin, ''İstifanızı genel merkez yetkililerine ilettiniz mi'' sorusuna şu yanıtı verdi:''Biz bu kararı birlikte aldık; nasıl genel merkez bize sormadan aday belirlediyse biz de onlara sormadan istifa ettik"
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com