Kılıçdaroğlu şehitlere başsağlığı diledi

Kılıçdaroğlu şehitlere başsağlığı diledi
CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Jandarma Binbaşı Erhan Dikmen, Şehit Jandarma Üsteğmen Aytaç Kaya ve Şehit Jandarma Teğmen Ahmet Tarım’a rahmet, aileleriyle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı, yaralı askerlere de acil şifalar diledi.

Kılıçdaroğlu, Hatay’ın Dörtyol İlçesi Amanoslar kırsalında teröristlerin ateşi sonucu 3 subayın şehit olması, iki askerin yaralanması nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kılıçdaroğlu mesajında şunları kaydetti:

“Hatay’ın Dörtyol ilçesi Amanoslar kırsalında terör örgütü mensuplarının açtığı ateşten sonra gelen şehit haberleriyle öncelikle anaların, babaların, ama genelde Milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yüreği dağlandı. Acımız, üzüntümüz büyük. Ülkemizin birliği ve toprak bütünlüğümüz için canı ve kanı pahasına mücadele eden Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman evlatları, Hatay İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli Jandarma Binbaşı Erhan Dikmen, Jandarma Üsteğmen Aytaç Kaya ve Jandarma Teğmen Ahmet Tarım şehit oldu. Mehmetçiklerimizden ikisi de yaralandı.

Şehit Jandarma Binbaşı Erhan Dikmen, Şehit Jandarma Üsteğmen Aytaç Kaya ve Şehit Jandarma Teğmen Ahmet Tarım’a rahmet, Dikmen, Kaya ve Tarım aileleriyle, Milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı, yaralanan Mehmetçiklerimize de acil şifalar dilerim.”

(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com