Kılıçdaroğlu sözünü kesen kişiye sert çıktı

Kılıçdaroğlu sözünü kesen kişiye sert çıktı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Petrol-İş Sendikası'nda yaptığı konuşma sırasında sözü kesilince sinirlendi.

CHP Genel Başkanı Petrol-İş Sendikası'nın 26. Olağan Genel Kurulu'nda konuştu. Kılıçdaroğlu, hükümeti sert sözlerle eleştirirken salondaki bir kişi, "siyasi mesajlar veriyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.
 
SİYASETÇİ ÇAĞIRIYORSANIZ DİNLEYECEKSİNİZ
 
Kılıçdaroğlu sözünün kesilmesine sinirlendi.Bunun üzerine Kılıçdaroğlu bu kişiye, "Siyasetçiyi çağırmayacaksınız o zaman. Siyasetçiyi çağrıyorsanız dinleyeceksiniz" diyerek karşılık verdi.
 
SALONDA KISA SÜRELİ GERGİNLİK YAŞANDI
 
Bu sırada salonda kısa süreli gerginlik yaşandı. Salondakilerin büyük bölümünün Kılıçdaroğlu'nun sözlerini alkışlarken tepki gösteren kişiyi de yuhaladığı görüldü. Kısa süreli tartışmanın ardından Kılıçdaroğlu konuşmasına devam etti.
 
PROTESTOCU HAKSIZ ÇÜNKÜ..
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu'na politik konuştuğu gerekçesiyle itiraz eden protestocunun unutmaması gereken bir şey vardı ki o da petrol kelimesinin başından sonuna kadar siyasetin merkezi olmasıydı. Öte yandan bir ana muhalefet partisinin böylesi bir toplantıda ülkenin enerji politikalarını belirleyen hükümete siyasi yönden de eleştirilerde bulunması kadar doğal bir şey olamaz..
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com