Kılıçdaroğlu terörü lanetledi

Kılıçdaroğlu terörü lanetledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terörün çirkin yüzünün bir kez daha ortaya çıktığını ifade ederek, Siirt'te şehit olan askerlere rahmet, ailelerine, silah arkadaşlarına ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı diledi.

Kılıçdaroğlu yaptığı yazılı açıklamada, Siirt'in Eruh İlçesi'nden Görendoruk Köyü Jandarma Karakolu'na giden askerlere pusu kurularak uzun menzilli silahlarla ateş açıldığını, Trabzon'da ise tuzaklanan bombanın patladığı belirterek, "Bunlar yıllardır yaşadığımız terörün çirkin yüzü" dedi.

Eruh'a 2 kilometre uzaklıkta bulunan Gedikkaşar Mevkii'ndeki "kalleşçe saldırı"nın sonunda 3 Mehmetçiğin şehit olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, "İnsanlık suçu terörün, tuzaklanan bomba ile ortaya çıkan çirkin yüzü Trabzon'da da 3 askerimizin yaralanmasına neden oldu. Şehit askerlerimize rahmet, ailelerine, silah arkadaşlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar, aileleriyle silah arkadaşlarına da geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum" diye kaydetti. 

Kaynak: anka

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com