Kılıçdaroğlu'na Ağır Cevap!

Kılıçdaroğlu'na Ağır Cevap!
Onun sözlerine özel olarak cevap verip değer vermeyi uygun bulmam...

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kars'taki 'İnsanlık Anıtı' için Başbakan Erdoğan'ın 'ucube' sözleriyle anıtı değil gecekonduları kastettiğini söylemesini eleştirerek istifasını isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi.

KAMERA KAZASIDIR

Günay, "CHP Genel Başkanı bir kamera şakası sonucunda gelmiş bir kamera kazasıdır" dedi. Milas'ta geçen temmuz ayında hazine avcılarının soygunundan sonra gün ışığına çıkarılan Karia Satrabı Mousolos'un babası Hekatomnos'a ait olduğu ortaya çıkan 2400 yıllık mezarda incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

KILIÇDAROĞLU: İSTİFA ETSİN

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Durum çok açık ve net. Günay gözden çıkarılmıştır. Eğer gerçekten kültürlü bir kisiyse gereğini yapması lazım" diyerek istifası istediği hatırlatılan Bakan Ertuğrul Günay, şunları söyledi:

KAMERA KAZASI

"CHP Genel Başkanı ile ilgili özel bir şey söylemek istemem. Şu seçimi geçelim CHP Genel Başkanı hala yerinde kalabilirse o zaman ben onu muhatap alıp bazı sözlerine cevap vermek isterim. CHP Genel Başkanı bir kamera şakası sonucunda gelmiş bir kamera kazasıdır. Onun sözlerine özel olarak cevap verip değer vermeyi uygun bulmam."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com