Kılıçdaroğlu'na biber gazı !

Kılıçdaroğlu'na biber gazı !
Başkent’te düzenlenen "Cumhuriyet yürüyüşü"ne katılan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, polis ekiplerinin sıktığı biber gazından etkilendi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anıtkabir’de düzenlenen törenlerin ardından Cumhuriyet yürüyüşüne katılmak için Ulus Meydanı’na geldi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!
 
Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine sevgi gösterisinde bulunan kalabalığın arasına katıldı.
 
Bu sırada polis ekipleri, Anıtkabir'e doğru yürüş yapmak isteyen gruba müdahale etti. Biber gazı ve tazyikli suyla müdahale sırasında arbede yaşandı.

 
Grubun içinde yer alan Kılıçdaroğlu’nun da gazdan etkilendiği öğrenildi.
 
Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki CHP'liler, askeriyeye ait gazinoya girdi. Daha sonra gazinodan çıkan Kılıçdaroğlu, gazetecilere kısa bir açıklama yaptı.
 
“Hani özgürlük?” diyen Kılıçdaroğlu, hükümete yönelik eleştirilerde bulundu. Kutlamaların Türkiye Cumhuriyeti'ne yakışmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Bayramı halktan koparmak istiyorlar" dedi. 

Ulus'taki alandan ayrılan Kılıçdaroğlu CHP Genel Merkezi'ne geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 15.00'te İstanbul'a gidecek ve saat 19.00'da Kadıköy'de düzenlenen Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine katılacak. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com