Kılıçdaroğlu'na İgiltere'den özel davet!

Kılıçdaroğlu'na İgiltere'den özel davet!
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu özel daveli olarak İngiltereye gidecek!

ÇKP’nin davetlisi olarak Çin Halk Cumhuriyeti’ne giden ve üst düzeyde temaslar, görüşmeler yapan, daha sonra Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı olarak Portekiz’de ( SE ) toplantısına katılan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İngiltere İşçi Partisi’nin özel davetlisi olarak gideceği Londra’da da İşçi Partisi Genel Başkanı Ed Milband ile görüşecek

Genel Başkan Kılıçdaroğlu Londra’da Avam Kamarası salonunda yuvarlak masa toplantısına katılacak ve yeni anayasa çalışmaları hakkında görüşlerini açıklayacak, ayrıca yine Avam Kamarası Salonu’nda “Eşikteki Türkiye” konulu panelde de AB-Türkiye ilişkileriyle uluslararası ve bölgesel sorunlara dikkat çekecek.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun İngiltere temaslarına CHP Genel Başkan Yardımcıları Faruk Loğoğlu, Şafak Pavey ve Sezgin Tanrıkulu da katılacak. Kılıçdaroğlu Başkanlığı’ndaki CHP Heyeti yarın ( 13 Şubat 2013 ) saat 10.00’da Ankara’dan İstanbul’a, saat 13.00’te ise İstanbul’dan Londra’ya hareket edecek.

Öte yandan, içte olduğu gibi uluslararası alanda da etkinliklerini ve örgütlenme çalışmalarını sürdüren CHP’nin Almanya’nın 7 eyaletinde açtığı 8 CHP Birliği’nin Başkanı, Yurtdışı örgütlenme Koordinatörü Ali Kılıç ile birlikte Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Grup konuşmasını dinlemek, görüşlerini almak ve CHP yöneticilerini ziyaret etmek için Türkiye’ye geldi, temaslarına başladı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com