"Kılıçdaroğlu'na Saldıran Zanlının Can Güvenliği Tehlikede!"

"Kılıçdaroğlu'na Saldıran Zanlının Can Güvenliği Tehlikede!"
Kılıçdaroğlu'na yumrukla saldıran ve savcılık ifadesinin ardından serbest bırakılmasına karar verilen, ancak denetimli serbestlik şartlarına uymadığı için bir başka suç nedeniyle ceza alan Orhan Ö.'nün can güvenliği var mı?

ÖZEL | SANSURSUZHABER

SAVCILIK İFADESİNDE, ERDOĞAN'IN SÖYLEMLERİYLE KONUŞTU

Orhan Ö., savcılıkta da ifade verdi. Önceki ifadesine benzer şekilde burada da ”Kılıçdaroğlu'nun konuşmalarına gıcık oluyordum", "ülkemizi yurtdışında şikayet ediyordu" gibi, AKP söyleminde sık sık rastlanan cümleler kurdu. 

SALDIRIYI PLANLAMIŞ

Saldırıyı bir ay önce planladığını söyleyen Orhan Ö., ayrıca hiçbir grubun adamı olmadığını, tek başına hareket ettiği yönünde ifade verdi. 

KILIÇDAROĞLU SALDIRISI NEDENİYLE TUTUKLANMADI...

Sansürsüz Haber'e konuşan CHP'nin savcı milletvekili Ali Özgündüz, saldırganın can güvenliğinin olmadığına dikkat çekti. Serbest bırakıldıktan sonra başına bir şey gelmesi halinde, CHP'nin hedef olacağı uyarısı yaptı. "Başına bir şey gelmesi halinde, CHP sorumlu tutulacak" diyen Özgündüz, "ülkede çatışma çıkabilir, olay açıklığa kavuşana kadar kendi can güvenliği açısından da tutuklanması gerekiyordu" diye konuştu. 

Burcu Oral Evren | SANSURSUZHABER.COM


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com