Kılıçdaroğlu'ndan, CHP'li Mevlüt Aslanoğlu'na Son Görev

Kılıçdaroğlu'ndan, CHP'li Mevlüt Aslanoğlu'na Son Görev
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Aslanoğlu’nun yarın yapılacak cenaze törenine katılacak…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun eşi Mürvet ve oğlu Erdem’i ayrı ayrı aradı, Aslanoğlu’nun ölümünden duyduğu büyük üzüntüyü belirterek, acılarını paylaştı,  Mevlüt Aslanoğlu’na rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına, ve CHP ailesine başsağlığı ile  sabır diledi.

CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun gece evinde rahatsızlanarak yaşamını yitirmesi nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını, insanını kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst Milletvekilimiz Mevlüt Aslanoğlu’nun ölümü de , her ölüm gibi erken ölümdür” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle;

“Milletvekili kardeşimiz Ferit Mevlüt Aslanoğlu, her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını da, insanını da kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst bir arkadaşımızdı.

Her ölüm erken ölümdür denir,  bu yol arkadaşım için de doğru. Milletvekili doğru. Milletvekilimiz  Mevlüt Aslanoğlu’nun ölümü  de  erken ölümdür.  TBMM’deki çalışmalarını yakından izleyen herkes gibi benim de ölümü yakıştıramadığım Mevlüt Aslanoğlu 3.dönem Milletvekilliği yapan saygın ve seçkin bir CHP’li Milletvekiliydi.

Yarın kendisini sonsuzluğa yolcu edeceğimiz yol arkadaşımıza rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına ve Cumhuriyet Halk Partisi ailesine sabır ile başsağlığı diliyorum”  
     
Aslanoğlu, Yarın İstanbul  Ataköy 5. Kısım Camii'de kılınacak öğle namazının ardından Büyükçekmece Mezarlığı'na defnedilecek. ( BEE) 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com