Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a Doğum Günü Mesajı

Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a Doğum Günü Mesajı
Kemal Kılıçdaroğlu, Ödemiş Mitingi sonrası kendisine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü olduğu hatırlatılması üzerine basın aracılığıyla doğum günü mesajı yolladı.

Ödemiş'te düzenlenen tarım mitinginin ardından Bornova Belediyesi'nin 3.2 milyon liraya mal ettiği Işıkkent Spor Tesislerini açan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, akşam ise Ege Bölgesi Kars, Ardahan, Iğdır Dernekler Federasyonunun Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlediği 2. Geleneksel Halk Şölenine katıldı. Kılıçdaroğlu tarafından açılışı yapılacak olan Sevgi Yolu'ndaki tören ise Konak Belediyesi'nde çalışan ve ücretlerini alamadıkları gerekçesiyle eylem yapan taşeron işçiler nedeniyle iptal edildi.

İzmir'deki programı kapsamında Ödemiş'te gerçekleştirilen Tarım Mitinginin ardından İnciraltı Crowne Plaza'da köşe yazarlarıyla görüşen Kılıçdaroğlu, bir basın mensubunun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün doğum günü olduğunu hatırlatması üzerine, ''Mutluluklar dilerim. Mutlu olmasını dilerim'' diye konuştu. Daha sonra izmir Büyükşehir belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları ile bir görüşme yapan Kılçdaroğlu, Halkapınar Salonu'na geçerek Ege Bölgesi Kars, Ardahan, Iğdır Dernekleri Federasyonu'nun düzenlediği 2. Geleneksel Halk Şöleni'ne katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com