Kılıçdaroğlu'ndan Kemal Derviş Sürprizi!

Kılıçdaroğlu'ndan Kemal Derviş Sürprizi!
Kılıçdaroğlu, Kemal Derviş ile İstanbul'da görüştü..

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eski devlet bakanlarından ABD'deki düşünce kuruluşu Brookings Enstitüsünün küresel ekonomi ve kalkınmadan sorumlu Başkan Yardımcısı Kemal Derviş ile İstanbul'da görüştü.

DERVİŞ İLE GÖRÜŞTÜ
Kılıçdaroğlu, partisince düzenlenen programa katılmak için Kahramanmaraş'a gitmek üzere saat 06.45 sıralarında Atatürk Havalimanı'na geldi. Ancak hava muhalefeti nedeniyle uçağı kalkmadığı için CHP lideri, Kahramanmaraş'a gidemedi.

Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı'nda Türkiye'ye gelen Kemal Derviş ile karşılaştı. Atatürk Havalimanı VIP salonunda bir araya gelen Kılıçdaroğlu ile Derviş, yaklaşık 45 dakika görüştü. Kılıçdaroğlu ve Derviş'in, dünyadaki ve Türkiye'deki ekonomik gelişmelere ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulundukları belirtildi.

MARAŞ PROGRAMI ERTELENDİ
CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul'dan bu sabah Kahramanmaraş'a gelecek olan tarifeli uçağın hava muhalefeti nedeniyle kalkamadığını söyledi.

Özbolat, bu nedenle Kılıçdaroğlu'nun Kahramanmaraş'a gelemediğini belirterek, kendisiyle görüştüklerini ve programın ertelendiğini bildirdi.

Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nda iş adamlarıyla toplantı yaptıktan sonra partisinin İl Başkanlığını ziyaret edecek, ardından Pazarcık ilçesinde ve Narlı beldesinde çeşitli temaslarda bulunacaktı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com