Kılıçdaroğlu'ndan 'ramazan' mesajı

Kılıçdaroğlu'ndan 'ramazan' mesajı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ramazan ayı nedenıyle bir mesaj yayınladı.
Kılıçdaroğlu mesajında, "Ramazan ayının ülkemizde, herkesin aş ve iş sahibi olduğu, anaların artık ağlamadığı, insan hak ve özgürlükleri önündeki tüm engellerin kaldırılarak insanca ve hakça bir düzende yaşamaya vesile olmasını diliyorum" dedi.
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu Müslüman dünyasının Ramazan ayını bir mesajla kutladı. Kılıçdaroğlu mesajında Ramazan ayının 'birlik ve dirlik ayı olduğunu belirterek, yurtta ve dünyada barışın sağlanması için büyük bir fırsat olarak değerlendirilmesini diledi. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun yayıladığı mesaj şöyle:
 
"Mübarek Ramazan ayına giriyoruz. İlk teravih bu akşam kılınacak ve ilk sahura bu gece kalkılacak. Bu kutsal ay kötülüklerden arınma, kul hakkını yemekten kaçınma, ötekileştirmeden kucaklaşma, yardımlaşma, dayanışma, birlik ve dirlik ayıdır. Huzur ve barışın aranır olduğu, emperyal çıkarlar uğruna haritaların ve yönetimlerin değiştirilmeye çalışıldığı bölgemizde mübarek Ramazan ayının gelişinin, yurtta ve dünyada barışın sağlanması için büyük bir fırsat olarak değerlendirilmesini diliyor, Müslümanları da, tüm insanlığı da huzura, barışa insan hak ve özgürlüklerine saygılı, demokratik bir ortamda yaşamaya çağırıyorum. Ramazan ayının ülkemizde de, herkesin aş ve iş sahibi olduğu, anaların artık ağlamadığı, insan hak ve özgürlükleri önündeki tüm engeller kaldırılarak insanca ve hakça bir düzende yaşamaya vesile olmasını diliyorum. Bu duygularla Ramazan’ı 'Barış, sağlık, mutluluk ve kardeşlik getir' diye selamlıyor, vatandaşlarımızın ve İslam dünyasının mübarek Ramazan ayını kutluyorum." (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com