Kılıçdaroğlu'ndan Silivri daveti

Kılıçdaroğlu'ndan Silivri daveti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Silivri'ye bakın kimi davet etti.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Alman Sosyal Demokrat Parti (SPD) Genel Başkanı Sigmar Gabriel’le yaptığı görüşmede, Türkiye’de yaşanan hukuksuzluklardan bahsederek, “Silivri’de adeta komedi oynanıyor. Bir gün davet edeyim birlikte gidelim, bu komediyi görürsünüz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Parti (SPD) Genel Başkanı Sigmar Gabriel’le çalışma yemeğinde bir araya geldi. Alınan bilgiye göre SPD ve CHP heyetlerinin bir araya geldiği çalışma yemeğinde, başta Patriotlar, Suriye ve Ortadoğu olmak üzere uluslararası sorunlar ile Türkiye-AB ilişkileri, terörle mücadele gibi konular da gündeme geldi.

Görüşmede Kılıçdaroğlu, Türkiye'de hukuksuzlukların artarak devam ettiğini de kaydederek, “Silivri"de adeta komedi oynanıyor, bir gün davet edeyim birlikte gidelim, bu komediyi görürsünüz" dedi. Gabriel ise, Hıristiyanların Müslümanlar hakkında bilgilerinin yetersiz olduğunu, ön yargıların giderilmesi için ortak çalışmalar yapılması gerektiğini ifade etti.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com